مشکل شناسایی نشدن مموری کارت گوشی

6 راه حل برای مشکل خوانده نشدن و شناسایی نشدن مموری کارت SD گوشی اندروید را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! مشکلات شناسایی نشدن مموری گوشی و مقالات مرتبط با گوشی آیفون و اندروید را در همراه رایانه دنبال کنید .


معمولا کاربران گوشیهای اندرویدی برای افزایش حافظه گوشی خود از حافظه SD استفاده می کنند. در بعضی مواقع ممکن است حافظه SD در تبلت یا گوشی قابل شناسایی نباشد. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما باشید تا مشکل خوانده نشدن مموری کارت حافظه SD توسط گوشی اندروید را برای شما بررسی کنیم.

شناسایی نشدن مموری کارت گوشی

پیشنهاد میکنیم مقالات 10 راه حل مشکل پر شدن حافظه در گوشی و نیز نخواندن مموری کارت حافظه در گوشی را در کنار مشکل بالا نیامدن رم گوشی را در لینک های مورد نظر بخوانید .

 

6 راه حل مشکل خوانده نشدن کارت حافظه گوشی


معمولا تبلتها و گوشیهای هوشمند حافظه های SD را پشتیبانی می کنند. این کارتها دارای مدلهای مختلفی هستند و معمولا مشکلات کاربران نیز در رابطه با شناسایی نشدن همین نوع از حافظه می باشد. برای حل این مشکل ما به شما راه حلهای زیر را پیشنهاد می دهیم:

 

  1. ابتدا محل قرارگیری کارت SD تمیز کنید. برای اینکار گوشی خود را خاموش کرده شیار مخصوص را با فوت محکم تمیز کنید. این شیار را به هیچ عنوان خیس نکنید.
  2. همچنین حافظه SD را با مقدار کمی الکل تمیز کنید. تا آنجایی که می توانید کانکتورها را تمیز کنید زیرا این قسمت در ارتباط با محل قرار گیری کارت حافظه می باشد. بعد از اینکار کارت حافظه را در محل خود قرار داده و گوشی خود را روشن کنید. در صورتیکه مشکل حل نشد به مرحله بعد مراجعه کنید.
  3. چنانچه از طریق راههای گفته شده مشکل حل نشد می بایست وارد تنظیمات گوشی شده و گزینه Storage را انتخاب کنید، سپس در ادامه Erase SD Card را انتخاب کنید. دقت کنید این گزینه زمانی استفاده می شود که کارت SD شناسایی شده ولی محتویات آن نمایش داده نمی شود.
  4. از رایانه خود نیز برای حل مشکل نخواندن حافظه SD می توانید کمک بگیرید. حافظه را درون رم ریدر قرار داده و از پنجره My computer روی درایو ایجاد شده راست کلیک کنید و از سربرگ Tools گزینه Error Checking را انتخاب کنید.  دقت کنید در این حالت حتما MSC را انتخاب کنید. بعد از اینکه سیستم عامل مشکل حافظه را برطرف کرد رایانه را ریستارت کنید.
  5. توجه کنید ابتدا گوشی خود را خاموش کرده و رم گوشی را با رم ریدر به رایانه متصل کنید.
  6. فرمت کردن آخرین راه می باشد. زمانی که مشکلات رم برطرف نشد محتوای حافظه را به رایانه منتقل کرده و رم سیستم خود را فرمت کنید.
  7. در صورت حل نشدن تمامی موارد از کارشناسان ما علت مشکل را جویا شوید .

لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558