مشکل قطب نمای گوشی

مشکل قطب نمای گوشی

ممکن است  برای هر کسی این اتفاق افتاده باشد که به دنبال یک مقصد در نقشه ی گوشی خود هستیم ولی بصورت ناگهانی پیکان ناوبری از حرکت ایستاده و یا مسیر را اشتباه و دور از خواسته شما نشان می دهد. اگر نیاز شما خیلی ضروری می باشد و خیلی به سرعت می خواهید مشکل برطرف شود ، می بایست قطب نمای گوشی خود را مجددا کالیبره کرده تا از مزایای قطب نمای گوشی استفاده کنید. در این مبحث میخواهیم این موضوع را به شما آموزش دهیم.

راه کالیبره کردن گوشی 

راه حل اول: گوشی خود را به سمت هر محور مختصاتی  برای مدت کوتاه چرخانده تا قطب نما را کالیبره شود، کالیبره کردن قطب نما ی گوشی واقعا راحت می باشد، با این فرض اینکه شما در گوشی خود نقشه گوگل را قرار داده اید ، نقشه را باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید:

گوشی خود را بصورت عادی و معمولی نگه دارید، حالا همانطور که گوشی هنوز بصورت ایستاده و در مقابل قرار دارد ، شیب گوشی خود را به سمت جلو یعنی دورتر از شما و به سمت عقب یعنی به سمت خودتان حرکت دهید.

مشکل قطب نمای گوشی

اکنون گوشی را به صورت عادی و معمولی نگه دارید، به شکلی که صفحه نمایش گوشی روبروی شما باشد، حالا گوشی را به سمت چپ و راست صورت خودتان بچرخانید.

همچنین گوشی را به صورتی که روبروی صورت شما باشد نگه دارید. حالا بالای گوشی خود را از یک سمت به سمت دیگر بچرخانید .

روش بعدی : چرخیدن گوشی به شکل عدد ۸ زبان انگلیسی

اگر اقدامات بالا موثر نبود و همچنان این نقص با گوشی شما همراه بود، روش دیگر این است که گوشی خود را به شکل عدد ۸ انگلیسی در هوا بچرخانید.

با استفاده از این دو روش مشکل قطب نمای گوشی حل شود.

روش سوم : استفاده از برنامه های اندرویدی

علاوه بر روشهای گفته شده ، استفاده از برنامه های کاربردی میتواند راهگشا باشد. برخی از برنامه های کاربردی Play Store موجود است. به عنوان مثال برنامه  GPS Essentials  دارای چنین قابلیت هایی می باشد.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809