عیب یابی گوشی های موبایل اندرویدی

عیب یابی گوشی های موبایل اندروید

یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای بالا بردن سرعت تلفن همراه ،عیب یابی نرم افزاری آن و حل عیوب نرم افزاری موبایل است شما دوستان گرامی از این طریق میتوانید سرعت موبایل خود را افزایش دهید در ادامه با ما همراه باشید.

قطعا تمام کاربران از این موضوع مطلع هستند که گوشی های اندروید فقط برای تماس گرفتن و ارسال پیامک نیستند روح موبایل های اندروید ، اپلیکیشن ها و برنامه هایی است که روی آن اجرا می شوند با اضافه شدن حافظه ی داخلی تلفن های همراه تعداد نرم افزار هایی که روی موبایل خود نصب  می کنید افزایش می یابد ممکن است بعد از نصب این همه برنامه سرعت موبایل شما پایین بیاید یا احتمالا باتری گوشی شما خالی شود این در حالی است که بخشی از حافظه ی داخلی گوشی شما خالی است پس راه حل این مشکل چیست؟

بهترین راه حل وارد شدن به حالت ایمن یا Safe Mode گوشی و پاک و دستکاری اپلیکیشن های موجود روی موبایل است شما با ورود به حالت ایمن میتوانید برنامه های مشکل زا  تشخیص دهید و سپس آن ها را حذف یا اصلاح کنید.

از حالت ایمن میتوانید برای رفع دو مشکل استفاده کنید.

1.هر وقت که گوشی اندروید شماا به طور مداوم هنگ کند یا یک نرم افزاری را نصب می کنید و گوشی شما دچار اختلال می شود برای رفع چنین مشکلاتی میتوانید وارد حالت ایمن شوید شما برای حذف نرم افزار میتوانید به قسمت تنظیمات گوشی بروید و گزینه ی Apps را انتخاب کنید.

2.اگر نرم افزارهای زیادی روی گوشی خود نصب کرده اید ممکن است  این نرم افزارها سرعت گوشی شما را تا حدودی کند کنند برای اینکه بتوانید سرعت گوشی خود را بالا ببرید باید وارد حالت ایمن شوید تا بتوانید به  نرم افزارهای پیشفرض گوشی ، مانند مخاطبین ،جیمیل و.. دسترسی پیدا کنید.

 

 

در صورتی که با مشکلات گوشی اندروید مواجه شدید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکلات شما را رفع کنند.

در سایت همراه رایانه میتوانید مشکلات موبایل خود را جستجو کنید و سپس اقدام به رفه آنها کنید.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 راشمارگیری نمائید.

تماس از طریق خط ثابت 24 ساعته 

در صورت عدم موفقیت در تماس با کارشناسان همراه رایانه اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید برای دانلود به کافه ی بازار مراجعه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623