مشکل عدم دانلود در گوشی اندروید

مشکل عدم دانلود در گوشی اندروید

از مشکلات رایج در گوشیهای اندرویدی مشکل عدم دانلود در گوشی اندروید می باشد. این مشکل زمانی ایجاد می شود که حافظه گوشی پر شده باشد یا دانلود منیجر گوشی متوقف شده باشد.

راه حل مشکل عدم دانلود در گوشی اندروید

چنانچه مشکل مربوط به پر شدن حافظه گوشی باشد می بایست ابتدا فایلهای اضافی را با نرم افزارهایی از قبیل Ccleaner حذف کرده و فایلهای بزرگتر مثل فیلمها و تصاویر را از روی گوشی خود پاک کرده یا به حافظه دیگری منتقل کنید. سپس گوشی را ریست کرده تا مشکل دانلود گوشی برطرف شود.

چنانچه با این راهکار مشکل دانلود حل شد می بایست وارد لیست برنامه ها شده و برنامه Download Manager را انتخاب کرده و وارد تنظیمات این برنامه می شویم. در قسمت Storage , Cache گزینه های Clear date را انتخاب می کنیم.

مشکل عدم دانلود در گوشی اندروید

حتی در این قسمت ممکن است برنامه منیجر غیر فعال شده باشد که با انتخاب Enable می توانیم برنامه دانلود منیجر را برای گوشی فعال کنیم.

ممکن است تدابیر بالا جواب ندهد بنابراین می توانید با حفظ اطلاعات و داده ها یعنی گرفتن نسخه پشتیبان گوشی خود را ریست فکتوری کنید. البته قبل از این کار برنامه دانلود منیجر را روی گوشی خود نصب کنید. ذکر این نکته ضروری است که بازگرداندن به تنظیمات کارخانه همیشه به عنوان آخرین راه حل پیشنهاد می شود.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 114
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 329
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 973
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1161