مشکل گوشی ثبت نشده روی شبکه

مشکل گوشی ثبت نشده روی شبکه  Not registered on the network را در کنار آموزش های مفید و مرتبط با گوشی ، در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی های اندروید و آیفون و نیز مشکلات کامپیوتری خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!

از مشکلات گوشیهای اندرویدی ثبت نشدن گوشی روی شبکه می باشد و دقیقا زمانی این مشکل آشکار می شود که می خواهید تماسی را برقرار کنید ولی موفق به تماس نمی شوید. در اینگونه مواقع فکر می کنید آنتن گوشی ندارید یا ممکن است برای خط از طرف اپراتور مشکلی ایجاد شده باشد. حال چگونه می بایست مشکل ثبت نشدن گوشی روی شبکه یا ارور not registered on network را بخواهیم برطرف کنیم؟

پیشنهاد میکنیم بعد از اتمام این آموزش ، مقالات مشکل آنتن دهی گوشی اندروید و همچنین رفع مشکل آنتن دهی گوشی را مطالعه کنید .

مشکل گوشی ثبت نشده روی شبکه

 

راههای حل مشکل ثبت نشدن گوشی در شبکه


در اولین گام می بایست وارد تنظیمات گوشی یا همان Setting بشویم. سپس گزینه Wireless and Networks یا Network connections را انتخاب کرده و وارد تنظیمات این قسمت می شویم.

چنانچه گزینه Mobile Networks را در تنظیمات نمی بینید می توانید روی عبارت  More کلیک کرده و سپس Mobile  networks را انتخاب کنید. در مرحله بعد  گزینه Networks operators را انتخاب کرده و پس از اینکه جستجو انجام شد می بایست تا سرویس دهنده یا اپراتور را انتخاب می کنیم.

اگر این راه حل جواب نداد می بایست دوباره  روی گزینه More networks و سپس Mobile Networks ضربه بزنیم. سپس Network mode را در حالت WCDMA only قرار داده و موبایل خود را یک بار ریستارت کنید. سپس همین مراحل را از مرحله دوم به بعد دوباره انجام دهید.

 


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558