حافظه ی ابری اندروید چیست؟

حافظه ی ابری اندروید چیست؟

برخی از کاربران برای ذخیره اطلاعات خیلی مهم خود به فضای ابری مراجعه می کنند فضای ابری دارای امنیت بسیار بالا است اما شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که فضای ابری چیست و چه کاربردی دارد همراه رایانه در این مطلب آموزشی قصد دارد که تمامی این سولات و مبهماتی که در رابطه با فضای ابری در ذهن شما بوجود آمده است را حل کند پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید......

در صورتی که می خواهید از فضای ابری اندروید تعریفی داشته باشید می توان گفت فضایی است که برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می شود و تنها موردی که برای ایجاد این فضا نیاز دارید مقدار پهنای باند اینترنت با سرعت بالا است .

برای ذخیره سازی اطلاعات بسیار مهم می توانید از فضای ابری اندروید استفاده کنید با این مزیت بسیار مهم که مکان و زمان نیاز ندارد در هرجای دنیا باشید می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

برای ایجاد فضای ابری در اندروید می توانید با استفاده از سیستم عامل اندروید اکانت مربوط به گوشی خود را فعال کرده و در زمان ذخیره سازی اطلاعات ای دی اکانت مورد نظر را بدهید این اکانت دقیقا شبیه به سرور ایمیل و یاهو می باشد با ساخت اکانت در گوشی اندروید یک فضای ابری به شما اختصاص داده می شود که برای ذخیره سازی اطلاعات مهم مثل عکس و یا فیلم استفاده شود.

قابلیت های فضای ابری اندروید

برای استفاده از این فضا می توانید از اپلیکیشن های سازنده ی شرکت های مختلف استفاده کنید.

امنیت فضای ابری در اندروید بسیار بالا نیست بنابراین برای محافظت از اطلاعات می توانید فایل های خود را رمزگذاری کنید.

برای ساخت فضای ابری در اندروید نرم افزارهای زیادی وجود دارد اما مهم ترین آن ها icloud , box , google drive  و dropbox می باشد.

در صورتی که هنوز متوجه نشده اید که فضای ابری در اندروید چیست و چه کاربردی دارد می توانید با همکاران ما در همراه رایانه بصورت 24 ساعته تماس حاصل فرمایید.

همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل است که بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با نرم افزار و سخت افزار می باشد.

برای تماس با مرکز هوشمند همراه رایانه می توانید تنها از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.

در صورت عدم پاسخگویی و یا در دسترس نبودن تلفن ثابت می توانید اقدام به خرید شارژ کنید.

برای خرید شارژ  وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را دقیق پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و نصب کنید.

با خرید شارژ علاوه بر تماس از طریق تلفن همراه 50 درصد تخفیف در هزینه ی مکالمه را شامل می شود.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623