ریبوت اندروید چیست؟

ریبوت اندروید چیست؟

شاید برای هر کاربری اتفاق افتاده باشد که در زمان کار کردن با گوشی اندروید سرعت آن ضعیف و یا دچار هنگی شده باشد در این هنگام بهترین راه حل ریبوت گوشی است در این مطلب آموزشی همراه رایانه قصد دارد تا برای شما عزیزان شرح دهد که ریبوت اندروید چیست و چه قابلیت هایی دارد پس تا انتهای این مطلب بسیار مفید با ما همراه باشید.


ریبوت اندروید به معنای راه اندازی مجدد است به گونه ای که بجای خاموش روشن کردن گوشی به صورت دستی این تنظیمات بصورت اتوماتیک اتفاق می افتد .
برای نصب برخی از اپلیکیشن ها و یا کاهش سرعت سیستم عامل اندروید بهترین راه حل راه اندازی مجددو یا به عبارتی ریبوت اندروید است .
مراحل ریبوت اندروید.
در ابتدا پاور گوشی را به مدت 10 ثانیه نگه دارید.
در این مرحله می بینید که صفحه ی گوشی کاملا سیاه شده است و تنها سه گزینه مشاهده می کنید.
با انتخاب گزینه ریبوت و یا راه اندازی مجدد گوشی را ریستارت کنید.
اما برای ریبوت سیستم عامل اندروید از طریق تنظیمات گوشی فقط همین روش وجود دارد در صورتی که از اپلیکیشن های بسیار زیادی  می توانید برای ریبوت گوشی اندروید استفاده کنید که دارای سرعت ریستارت بالا هستند.
در صورتی که هنوز متوجه نشده اید که ریبوت اندروید چیست و چه کاربردی دارد می توانید بصورت شبانه روزی با مرکز مشاوره ی انلاین همراه رایانه تماس تلفنی برقرار کنید.
همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و موبایل می باشد که بصورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات نرم افزاری و سخت افزاری شما کاربران گرامی می باشد.
برای تماس با مرکز هوشمند همراه رایانه کافیست از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.
در صورت خطا در برقرای تماس از طریق ثبت نام در سایت hamrahpc.ir و یا نصب اپلیکیشن همراه رایانه در گوشی اندروید بصورت آنلاین شارژ خریداری کرده و با این سامانه هوشمند کشوری از طریق تلفن همراه تماس برقرار کنید.
با خرید شارژ 50 درصد تخفیف در هزینه ی مکالمه دریافت کنید.

 


لینک های جذاب

شماره سریال گوشی چیست؟

آدرس مک گوشی چیست؟

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558