بوت لودر گوشی چیست ؟

بوت لودر گوشی چیست؟

اکثر کاربران ایرانی و غیر ایرانی از سیستم عامل های  هوشمند استفاده می کنند که در زندگی هرکدام از شما نقش بسیار مهمی را دارد  یکی دیگر از مهم ترین ویژگیهای همه ی سیستم عامل ها بوت لودرbootloader می باشد شاید برخی از کاربران با این کلمه آشنایی داشته باشند ولی معنا و مفهوم آن را دقیق اطلاع نداشته باشند در این پست همراه رایانه قصد دارد مفهوم بوت لودر و کاربرد آن را برای شما کاربران عزیز شرح دهد و اینکه بوت لودر چیست و چه کارایی دارد پس تا انتهای این مطلب آموزشی مفید با ما همراه باشید.
بوت لودر مجمو عه ای از کدهایی است که قبل از لود سیستم عامل کار می کند و وظیفه آن همگام سازی  مادربرد و cpu و سایر قطعات سخت افزاری با ویندوز و یا سیستم عامل اندروید است. هرگوشی و کامپیوتری بوت لودر مخصوص به خود دارد زیرا بوت لودر باید همگام سازی بین قطعات سخت افزاری و محیط ویندوز و یا اندروید ایجاد کنند.در این مطلب همراه رایانه می خواهد بوت لودر گوشی را برای شما عزیزان به صورت کامل آموزش دهد و اینکه بوت لودر چیست و چگونه کار می کند.
همانطور که ذکر شد بوت لودر کدهای اندرویدی هستند که توسط طراح سیستم عامل اندرید ایجاد شده اند شاید هرکسی شنیده باشد که کدهای اندرویدی آنلاک هستند ولی آنلاکبودن سیستم عامل اندروید بدین منظور نیست که هرکسی بتواند کدهای آن را دستکاری کند برای انلاک کردن کدهای اندرویدی باید گوشی روت شود.
برای اضافه کردن قابلیت های دیگر مثل ریکاوری باید یک سری فایل سیستمی به ان اضافه کرد که این کار مستلزم روت گوشی است . روت کردن گوشی باعث می شود که بوت لودر آنلاک شود.
روت کردن مزایا و معایبی دارد که در این مطلب به چند تا از مهم ترین آن ها شاره می کنیم..
ضمانت نامه ی گوشی باطل می شود.
امنیت گوشی پایین تر می آید.
اطلاعات ذخیره شده در پوشه دیتا را delete می کند.(اپلیکیشن ها ،اس ام اس ها ، مخاطبین)
برای نصب رام کاستوم گوشی و یا آپدیت کردن و ریکاوری بایدقفل بوت لودر  باز شود که این کار مستلزم روت گوشی می باشد.

در صورتی که در باره بوت لودر سوال داشتید و یا هنوز متوجه نشده اید که بوت لودر چیست و چه کاربردی دارد می توانید بصورت شبانه روزی با همراه رایانه تماس تلفنی برقرار کنید و با کارشناسان این مرکز بصورت شبانه روزی مکاتبه کنید.
همراه رایانه مرکز مشاوره آنلاین کامپیوتر و موبایل می باشد که بصورت شبانه روزی آماده خدمات می باشد.
برای ارتباط با مرکز همراه رایانه باید 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کرده و مشکل بوت لودر کامیپیوتر و موبایل خود را در کمترین زمان و کمترین هزینه حل کنید.
در صورت عدم برقراری تماس از طریق تلفن ثابت می توانید اقدام به خرید شارژ کنید.
برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شوید و پروفایل ثبت نام را بصورت کامل پر کنید و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از طریق بازار دانلود و نصب کنید.
با خرید شار همراه رایانه 50 درصد تخفیف در هزینه مکالمه دریافت کرده و از طریق موبایل با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

 


لینک های جذاب

اندروید خام چیست؟

سرعت گوشی چیست؟

هارد ریست گوشی چیست؟

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623