فایروال اندروید چیست؟

فایروال اندروید چیست؟

گاهی اوقات گوشی های اندروید دچار مشکلاتی از قبیل ویروسی شدن می شوند این مشکل ممکن است با نصب انتی ویروس های موبایل رفع نشود پس برای حل چنین مشکلی نصب یک فایروال قوی راهگشا است برای اینکه در رابطه با فایروال چیست بیشتر بدانید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید....

فایروال نرم افزار یا سخت افزارهایی هستند که میتوانند ترافیک جاری شبکه را به گوشی اندروید شما کنترل یا فیلتر کنند همچنین این ویژگی را دارند که بتوانند تشخیص دهند که داده های رد و بدل شده احتمالا چقدر خطرناک باشند و آن ها را بلاک کنند .

طرز کار کردن فایروال 

Firewall بر روی هر گونه ارتباط تحت شبکه تنظیم می شود فایروال میتواند جریان داده ها را دسته بندی کند فایروال ها میتوانند برای پیروی از قوانین تنظیم شوند .

  • فایروال بسته هایی را در بین شبکه ها رد و بدل و مسیر یابی می کند.
  • فایروال میتواند هم ترافیک خروجی و هم ترافیک ورودی را مدیریت و فیلتر کند.
  • انواع فایروال های موجود برای گوشی های اندروید 

1. فایروال های سخت افزاری

فایروال های سخت افزاری روترهایی هستند که دارای کارت شبکه  network card و هاب داخلی می باشند که نظارت بر ترافیک را در سطح سخت افزار و پیش از رسیدن اطلاعات به سیستم های شما کاربران گرامی را انجام می دهند .

2. فایروال های نرم افزاری 

نسل جدید سیستم عامل ها با یک فایروال محافظت می شوند و البته هنوز این امکان وجود دارد که بتوانید از برنامه های امنیتی پیشرفته تر استفاده کنید.

در صورتی که هنوز متوجه نشده اید که فایروال اندروید چیست و چگونه کار می کند می توانید با  کارشناسان ما در همراه رایانه ارتباط تلفنی برقرار کرده و مشکل گوشی موبایل و یا کامپیوتر خود را بصورت آنلاین رفع کنید .

همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و  گوشی است که بصورت  هفه روز هفته اماده پاسخگویی به سوالات شما  دوستان گرامی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری می باشند .

برای برقرای تماس با مرکز همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

 در صورت عدم موفقیت با این سازمان می توانید با خرید شارژ همراه رایانه از طریق موبایل ارتباط برقرار کرده و 50 درصد تخفیف در هزینه ی مکالمه دریافت کنید .

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و در گوشی اندروید خود نصب کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623