شاسی گوشی چیست؟

شاسی گوشی چیست؟

بعضی از کاربران گوشی هوشمند ممکن است با شاسی گوشی آشنا نباشند و ندونن که شاسی گوشی چیه اگر شما از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید با شاسی گوشی آشنا شوید حتما این مطلب کوتاه را مطالعه کنید....

شاسی گوشی چیست و چه کاربردی دارد؟

شاسی در واقع یک نوع قاب برای  گوشی می باشد که به طور کامل سطح پشتی موبایل و لبه ی اطراف تلفن را پوشش می دهد  و این در صورتی است که برای کارکردهای گوشی مشکلی بوجود نمی آورد .

شاسی میتواند از گوشی محافظت کند . شاسی گوشی بیشتر بدرد افرادی میخورد که نمی توانند از گوشیشان مراقبت کنند .

من به شما کاربران شاسی گوشی را توصیه می کنم  چون احتمال اینکه گوشی از دستتان بیفتد بسیار زیاد است.

شاسی گوشی از پلاستیک ساخته شده است قاب های پلاستیکی  ضد  آب و گرد و غبار هستند  که این یکی از مزایای این نوع قاب ها به شمار می رود پس اگر علاقمند به همراه داشتن تلفن همراه خود در مکان های  گرد و غبار یا آبی هستید  این نوع قاب ها برای شما ایده ال خواهند بود

 شاسی گوشی ضخامت بسیار کمی دارد به همین دلیل براحتی قابل نصب است شاسی ها نسبت به دیگر قاب ها تنوع فوق العاده ای دارند .

بعضی از قاب ها فقط دور گوشی را پوشش می دهند اما  شاسی تمام گوشی را می پوشاند بجز صفحه نمایشگر التبه این را بدانید بعضی قاب ها حتی صفحه نمایشگر را هم میپوشونن معمولا شاسی خیلی بیشتر و بهتر از گوشی محافظت می کند.البته انتخاب قاب گوشی بسته به سلیقه شما دارد بعضیا شاسی را بیشتر میپسندن و بعضی ها هم قاب های دیگری تهیه می کنند.

در صورتی که هنوز متوجه نشده اید که شاسی گوشی چیست و چه کاربردی دارد می توانید با همکاران ما در مرکز مشاوره همراه رایانه بصورت تلفنی ارتباط برقرار کرده و مشکل گوشی و کامپیوتر خود را حل کنید.
همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل است که بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان را دارد .
برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه تنها از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید در صورت عدم موفقیت تماس با این مرکز می توانید از سامانه شارژی این سازمان استفاده کنید.
برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شوید و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازر دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.
با خرید شارژ علاوه براینکه می توانید از طریق موبایل با این سازمان ارتباط برقرار کرده  50درصد تخفیف در هزینه تماس دریافت کنید.

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1024
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1903