منظور از دیتای گوشی چیست ؟

منظور از دیتای گوشی چیست؟

برای استفاده از خدمات اینترنتی سیم کارت باید از ویژگی به نام موبایل دیتا در گوشی ها استفاده  کنیم اما چگونه میتوانیم موبایل دیتا گوشی اندرویدی را فعال کنیم. در این پست همراه رایانه قصد دارد  ازاطلاعات تکمیلی در رابطه با موبایل دیتا و نحوه فعال سازی آن و سایر قابلیت های ان خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهد...در صورتی که در رابطه با این موضوع مشکلی داشتید میتوانید با متخصصین همراه رایانه تماس حاصل نمائید...

فعال سازی موبایل دیتا

  • وارد قسمت تنظیمات گوشی خود شوید.
  • روی گزینه ی موبایل دیتاMobile data  کلیک کنید.
  • حال در این قسمت اسلایدر را بر روی on قرار دهید.

هنگامی که دیتای شما برقرار شد در بالای نماد سینگال عبارت  3Gیا 4G ظاهر می شود توجه داشته باشید که تعدادی از گوشی ها از اتصال 4G پشتیبانی کرده و برخی دیگر از این اتصال پشتیبانی نمی کنند معمولا سیم کارت های قدیمی از 4G پشتیبانی نمی کنند.

ممکن است شما کاربران عزیز در هنگام فعال سازی موبایل دیتا با مشکل مواجه شوید آیا می دانید در این زمان باید چکاری انجام دهید؟

برای رفع این مشکل ابتدا وضعیت هواپیما را بررسی کنید ممکن است این گزینه فعال باشد اگر این ویژگی در تلفن شما فعال است دیگر امکان ارسال و دریافت سینگال وجود نخواهد داشت.

یا احتمالا قابلیت رومینگ فعال است ایتدا این موضوع را بررسی کنید و در صورت فعال بودن اتصال موبایل دیتا قطع می شود اما اگر قصد دارید موبایل دیتا همزمان با سرویس رومینگ فعال باشد مراحل زیر را طی کنید.

  • به بخش تنظیمات گوشی اندرویدتان وارد شوید.
  • گزینه ی Data Usage را لمس کنید.
  • سپس ایکون سه نقطه را انتخاب کنید.
  • حال تیک گزینه ی Data Roming را بزنید.

چنانچه این دو مورد را بررسی کردید ولی باز مشکل وجود داشت میتوانید گوشی اندرویدتان را ریستارت کنید با ریستارت کردن بیشتر مشکلات گوشی های اندروید مخصوصا موبایل دیتا رفع می شود.

 

در صورتی که در مورد اینکه دیتای گوشی چیست  سوال یا مشکلی داشتید با مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل همراه رایانه تماس گرفته و مشکل گوشی موبایل و رایانه خود را به صورت آنلاین و تلفنی حل کنید.
برای تماس با کارشناسان همراه رایانه فقط از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکل موبایل و کامپیوتر خود را از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری حل کنید.
کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند می توانند با خرید شارز از طریق سامانه همراه رایانه hamrahpc.ir و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت کرده و از طریق تلفن همراه موبایل تماس گرفته و 50درصد تخفیف بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204