مشکل یوتیوب اندروید

مشکلات یوتیوب اندروید و مشکل پخش نشدن فیلم و ویدبو در YouTube + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های 12 سایت دانلود از یوتیوب و 6 روش دانلود از یوتیوب و همچنین دانلود از یوتیوب با اینترنت دانلود منیجر در کنار صفحه دانلود نرم افزار دانلود از یوتیوب با snaptube را نیز مطالعه کنید .

 


یوتیوب محبوب ترین و معروف ترین برنامه (سایت) برای تماشا و آپلود ویدئو می باشد که در سال 2005 طراحی شد. این برنامه امکان مشاهده و اشتراک ویدئو، از طریق تکنولوژی ادوب فلش، را فراهم میکند. از جمله مشکلات عمده ای که کاربران اندروید در برنامه یوتیوب با آن مواجه می شوند پخش نشدن فیلم در یوتیوب، قطع اتصال به سرور در یوتیوب و... می باشد.

 

در بسیاری موارد باز نشدن ویدئوهای یوتیوب به دلیل سرعت پایین اینترنت و یا ترافیک بالای دانلود بارگیری نمی شوند، در این مواقع بهتر است زمانی که اینترنت شما در شرایط مطلوب قرار دارد ویدئوی مورد نظر را مشاهده کنید. دقت کنید که برای اتصال به سرور یوتیوب و استفاده از سایت و اپلیکشن یوتیوب باید از نرم افزارهای رفع محدودیت استفاده کنید.

چنانچه از موارد بالا اطمینان دارید ولی همچنان ویدئوهای شما بارگیری نمی شوند، مرورگر، نسخه برنامه یوتیوب اندروبد و در نهایت اوب فلش پلیر را به روز رسانی کنید. در برخی موارد ممکن است شبکه شما اتصال به این سرور را محدود کرده باشد.

در صورت امکان فیلم ها را با کیفیت پایین تر تماسا کنید. برای تغییر کیفیت ویدئو کافی است علامت چرخ دنده زیر ویدئو را انتخاب و کیفیت را تغییر دهید. به این صورت که ابتدا تنظیمات فیلم را باز کنید سپس از میان سربرگ های موجود گزینه quslity را انتخاب کرده و کیفیت های پایین تر را برای اجرای فیلم انتاب نمایید.

مشکل یوتیوب اندروید

 

 


لینک های چذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204