پاک و خالی کردن کش مرورگر ها در گوشی اندروید

واژه Cache به معنی حافظه پنهان که داده ها را به صورت موقت برای لود سریع و پردازش و عملکرد بهتر در دستگاه به منظور عدم دریافت داده های تکراری ، ذخیره می کند.

 

در زمان مشاهده ی سایت ها ، مرورگر گوشی اندرویدی شما برخی از اطلاعات آن سایت ها ، مانند عکس ها ،تبلیغات و ...  را از سرور دریافت نموده و به صورت موقت در حافظه دستگاه  ذخیره می کند که در بازدید بعدی از سایت مورد نظر مرورگر به صورت پیش فرض همان اطلاعات را از روی حافظه دستگاه اندرویدی خوانده ،اجرا و نمایش می دهد که البته این عمل در ابتدا در سرعت لود آن صفحه تاثیر گذار است اما  این سرعت لود تا زمانی اهمیت دارد که مطالب آن  وب سایت تغییری نکرده باشد ، چرا که مرور شما در صورت ایجاد تغییرات آن وب سایت ،باز مطالب را برای شما از روی حافظه می خواند و اجرا می کند که بهتر است برای دریافت اطلاعات جدید از آن وب سایت ها حافظه کش مرورگرهای اندرویدی را پاک کنیم.

برای پاک کردن حافظه مرورگرها در اندروید (موزیلا و کروم و... تفاوتی نمی کند) به عنوان مثال گوگل کروم ، ابتدا می بایست وارد تنظیمات یا همان Setting دستگاه اندرویدی خود شوید و سپس گزینه مدیریت فایل ها یا برنامه ها یا همان Apps ، Application manager را انتخاب کنید . حال مرور گر گوگل کروم خود را انتخاب کنید و سپس گزینه Clear Cache یا همان پاک کردن حافظه پنهان را انتخاب کنید.

در صورت مشاهده هر گونه مشکل و یا سوالی می توانید با کارشناسان ما در همراه ریانه تماس بگیرید.

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420