مشکل علامت سوال شدن مخاطبین اندروید

حل مشکل علامت سوال شدن مخاطبین در گوشی اندروید و علامت سوال بجای فونت فارسی در گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل عدم نمایش مخاطبین اندروید را به همراه مشکل ذخیره نشدن شماره در گوشی اندروید را نیز مطالعه کنید .


یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران اندروید با آن مواجه می شوند علامت سوال شدن مخاطبین در دستگاه اندروید است. این مسئله در صورتی پیش خواهد آمد که دستگاه اندرویدی شما به صورت پیشفرض از زبان فارسی پشتیبانی نکند.

اغلب کاربران بعد از استفاده از فایل پشتیبان مخاطبین خود با این مشکل مواجه می شوند. به این معنا که با استفاده از برنامه های پشتیبان گیری همچون moborobo و ... از مخاطبین دستگاه خود بک اپ  تهیه کرده و در استفاده های بعدی از این فایل پشتیبان داده های آن به صورت ناشناس یا علامت سوال در دستگاه اندرویدی نمایش داده می شوند.

این مشکل به این دلیل رخ می دهد که اغلب برنامه های پشتیبان گیری از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند اما در صورت پشتیبانی برنامه از زبان فارسی، از طریق control panel لوکیشن سیستم را به ایران تغییر دهید. اکنون بعد از تغییر موقعیت و زبان سیستم عامل با تهیه پشتیبان از مخاطبین و استفاده از این پشتیبان مشکل علامت سوال شدن مخاطبین پیش نخواهد آمد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 559
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558