مشکل گالری گوشی

مشکل در نمایش عکس و فیلم در گالری گوشی را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات گوشی خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه 24 ساعته بپرسید !!! مشکل عدم نمایش عکس و فیلم در گالری گوشی اندروید و نشان ندادن محتوای گالری گوشی موبایل را در کنار آموزش های دیگر گوشی در همراه رایانه دنبال کنید .

مشکل باز نشدن عکس ها و فیلم ها در گالری گوشی مشکل بسیاری از کابران گوشی های اندرویدی است این در حالی است که وقتی گوشی یا رم خود را به کامپیوتر متصل می کنید می توانید عکس ها و فیلم های موجود در گالری را مشاهده کنید .

پیشنهاد میکنیم آموزش مشکل باز نشدن گالری در اندروید به همراه آموزش قفل گذاشتن روی عکس در آیفون را نیز مطالعه کنید . 

 


اگر این اتفاق برای اولین بار برای گوشی شما افتاده است یک بار گوشی خود را خاموش کرده و رم خود را خارج کنید و تمیز کنید و مجددا د داخل گوشی بگذارید و گوشی را روشن کنید.

گوشی خود را یکبار ری استارت Restart کنید .

وارد تنظیمات یا همان Setting خود شوید و سپس گزینه Apps و یا Application manager  را انتخاب کنید و سپس گالری Gallery را انتخاب کنید و گزینه Clear Cache و Clear data را لمس کنید. با پاک کردن حافظه کش می توانید دوباره عکس ها و فیلم های موجود در گالری خود را مشاهده کنید.

 

چنانچه مشکل پا برجا بود گوش شما ویروسی شده است و یا رام گوشی شما دچار مشکل است. برای این کار می توانید از لینک های ویروسی شدن گوشی و یا مشکل ویروسی شدن گوشی در اندروید مراجعه کنید .

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با کارشناسان ما در همراه رایانه با شماره 9099070345 تماس بگیرید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580