مشکل گوگل پلاس اندروید

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از گوگل پلاس (Google + ) استفاده میکنید و یک حساب کاربری در صفحه ی google plus دارید ممکن است با مشکلات زیر مواجه شوید . در ادامه با ما همراه باشید .

google plus

صفحه هات کاربری گوگل پلاس همانند فیس بوک facebook و لینکدین linkedin و دیگر صفحات اجتماعی می باشد که باعث شده ارتباطات برای کاربران بسیار راحت شود . اما در ایران برخی از کاربران پس از آپدیت به آخرین نسخه متوجه شدند که عکس ها و فیلم های صفحات کاربری آن ها لود نمیشود حتی گزارش شده است که نمیتوانند عکس پروفایل دیگران را ببیند .

مشکل دانلود گوگل پلاس اندروید

از سال 95 تا به اکنون برنامه ی Google plus در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران ایرانی از دسترس خارج شد و همین امر باعث شد کاربران برای دانلود این نرم افزار بر روی دستگاه اندرویدیشان دچار مشکل شوند .ابتدا برای دانلود این نرم افزار اندرویدی میتوانید از مارکت ایرانی مانند بازار و یا سایت های معتبر آن را دانلود نموده و نصب نمایید .

توجه داشته باشید برای استفاده از گوگل پلاس google +  باید در این برنامه یک حساب کاربری داشته باشید در غیر این صورت نمیتوانید log in  کنید و از خدمات گوگل پلاس استفاده کنید .

ارور Connection در +google

همچنین پس از ورود به صفحه ی کاربری با ارور "خطایی در ارتباط با سرور رخ داده است " مواجه می شوند که میتوان این ارور را با استفاده از نصب نرم افزار  Google My Business رفع نمایید . به این صورت که شما با نصب نرم افزار Google My Business میتوانید اکانت گوگل پلاس Google +  را مدیریت نموده و از طریق این نرم افزار بر روی صفحات خود نظارت کنید و پست بگذارید و فعالیت روزانه خود را با استفاده از این ترفند ادامه دهید .

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623