اپلیکیشن همراه رایانه

نرم افزار اندروید همراه رایانه بیش از هزار مقاله ی آموزشی در رابطه با کامپبوتر و موبایل چه از لحاظ سخت افزاری چه از لحاظ نرم افزاری را در خود جای داده است. 


این اپلیکیشن به شما اجازه میدهد تا در هر زمان و مکان با نصب آسان روی دستگاه خود به راحتی مشکلاتی را از قبیل : مشکلات در نصب پیرینتر ، مشکلات قطعی اینترنت ، مشکلات ویندوز های مختلف ، مشکل توقف اجباری گوشی و .... را با قابلیت سرچ به راحتی پبدا کرده و رفع نمایید . اپلیکیشن همراه رایانه مرجع تمامی کدها و ارور های موجود در ویندوز است .

 

همچنین این برنامه آموزش نرم افزارهای کاربردی مانند : فتوشاپ و ورد و پاورپوینت و .... را به کاربران ارائه می دهد .

 

نرم افزار همراه رایانه دارای بخش های مختلفی چون : دانلود ، سخت افزار ، نرم فزار ، آنتی ویروس ، موبایل ، آفیس و .... می باشد . که بر اساس نیاز میتوان روی آن اشاره کرد و تمامی آموزش های مربوط به آن دسته بندی را مطالعه نمود .

 

یکی دیگر از خصوصیات این اپلیکیشن اندرویدی این است که به صورت روزانه با مطالب جدید به روز می شود ، به گونه ای که همزمان با ارائه ی یک برنامه جدید اموزش نصب و کرک و آن فورا روی اپلیکیشن قرار میگیرد و کاربران میتوانند از آن به راحتی استفاده کنند . 

 

دیگر نگران مشکلات گوشی و موبایل خود نباشید ! با نصب این نرم افزار روی گوشی اندرویدیتان در کمترین زمان میتوانید مشکل خود را در کادر جستجوی نرم افزار سرچ کرده و راه حل آن را بیابید . ما شما را از خدمات های کامپیوتری و تعمیرات موبایل بی نیاز خواهیم کرد . کافی است این نرم افزار را نصب کرده و در هر ساعت از شبانه روز که به مشکل برخورد کردید موضوع خود را بیابید و آموزش رفع مشکل مربوطه را بخوانید و گام به گام با آموزش جلو روید تا مشکل به صورت کامل حل شود . 

این برنامه توسط کارشناسان همراه رایانه گرد آوری و تدوین شده و به صورت شبانه روزی پشتیبانی تلفنی انجام می پذیرد. 

 

همراه رایانه ، همراه همیشگی شما در دنیای دیجیتال

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580