مشکل هات اسپات ios

مشکل هات اسپات و اشتراک گذاری اینترنت در ios  ، حل مشکل hotspot گوشی آیفون اپل + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی را در همراه رایانه دنبال کنید


هنگامی ک گوشی آیفون خود را به تازگی خریداری کردید و یا آن را ریستور کردید ممکن است بخواهید اینترنت خود را share کنید ولی در قسمت تنظیمات ios هیچ گزینه ای به نام personal hotspot مشاهده نکنید در ادامه برای فعال کردن هات اسپات ios با ما همراه باشید

 

پیشنهاد می کنیم آموزش های فعال سازی هات اسپات گوشی آیفون را به همراه مشکل اینترنت در iOS و همچنین مشکل هات اسپات گوشی اندروید را نیز مطالعه کنید .

مشکل هات اسپات ios 


برای به اشتراک گذاشتن اینترنت از آیفون به بقیه دستگاه ها ابتدا به Setting مراجعه کنید سپس در پایین گزینه ی cellular data گزینه ی Personal hotspot را فعال کنید . توجه داشته باشید اگر رنگ گزینه ی هات اسپات به صورت حالت غیرفعال بود باید ابتدا cellular data  یا داده ی گوشی را روشن کنید تا بتوانید گزینه ی هات اسپات ios خود را فعال کنید.

 

فعالسازی هات اسپات hotspot در آیفون


اما ممکن است در ابتدا این گزینه اصلا موجود نباشد  برای فعال کردن آن به قسمت تنظیمات setting رفته و در قسمت cellular  به cellular data option  مراجعه نمایید ، آخرین گزینه یعنی cellular data network را انتخاب کرده و در انتهای صفحه گزینه ی personal hotspot تنظیماتی چون Apn  و Password را مشاهده میکنید در داخل کادر APN باید نام اپراتور سیم کارت خود را بنویسید .

 

  • سیم کارت های ایرانسل : mtnirancell
  • سیم کارت های همراه اول : mcinet
  • سیم کارت های رایتل :  Rightel​

توجه داشته باشید به همین صورت نام های اپراتور را وارد کنید . سپس کادر های بعدی را خالی گذاشته و یک Back زده و به تنظیمات مراجعه کنید سپس خواهید دید که در قسمت تنظیمات گوشی آیفون خود گزینه ی personal hotspot  به منوی تنظیمات اضافه شده است . حال پس از آن با ورود به تنظیمات هات اسپات ، در بخش  Wi-Fi Password، یک رمز برای وای فای خود انتخاب کنید که از 6 کاراکتر بیشتر باشد .

پس از انتخاب پسورد دلخواهتان ، به منوی قبل بازگشته و گزینه Presonal Hotspot را فعال کنید و با فعال کردن این گزینه پنجره ای نمایان شده و سپس از شما درخواست میشود تا روش share  کردن اینترنت آیفون خود را انتخاب نمایید و شما می توانید به دلخواه گزینه Turn on Wi-Fi and Bluetooth یا   در صورتی که میخواهید با کابل اتصال هات اسپات را فعال کنید باید USB Only را انتخاب نمایید.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 559
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558