مشکل ITOOLS با IOS

از جمله نرم افزارهای چینی که برای رفع مشکلات گوشی های آیفون کاربردهای منحصر به فردی دارد نرم افزار آیتولز می باشد. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد مرزهای اپل را به راحتی پشت سر بگذارد و بدون هیچ محدودیتی انواع فایلها و ابزارها را بتواند منتقل کند، بشرطیکه کاربر در ابتدا همگام سازی اولیه را درست انجام داده باشد. همچنین می توانید فایلهای خود را انتقال و استخراج کنید ، این فایلها می تواند آهنگ ، ویدئو و یا هر فایل دیگری باشد. این فایلها را توسط آیتولز به راحتی می توانید از رایانه به آیفون و بالعکس منتقل کنید. همچنین توسط آیتولز اگر فرمت فایل شما توسط IOS پشتیبانی نشود این برنامه به راحتی می تواند فایل خود را تبدیل کند.

حل مشکل ITOOLS با IOS

از جمله مشکلاتی که کاربران آیتولز با IOS دارند مشکل آیتونز می باشد. بنابراین برای رفع این مشکل می بایست همیشه از سایت رسمی آیتونز برنامه مورد نظر خود را دانلود کنید. یکی از مشکلاتی که کاربران برنامه آیتونز را با خود درگیر کرد ارور Unable to ascertain the compatibility of the iTunes بود که این ارور به خاطر عدم هماهنگی نسخه های جدید این دو نرم افزار یعنی آیتونز و آیتولز می باشد. بنابراین با استفاده از لیست زیر سعی کنید نسخه های هماهنگ با هم را دانلود کنید.

 iTools compatible version    iTunes compatible version
iTools 2013 Build 0922 Released    iTunes 11.1
iTools 2013 Build 1025 Released    iTunes 11.1.2
iTools 2013 Build 1115 Released    iTunes 11.1.3 – ۱۱.۱.۴
iTools 1.8.4.0    iTunes 11.1.5 – ۱۱.۲
iTools 2014 Build 0520 Released    iTunes 11.2.0


 همچنین در نظر بگیرید ابتدا نرم افزارهای قبلی آیتونز و هم چنین نرم افزارهای Apple و Bonior را نیز کلا حذف کنید. سپس نسخه های مرتبط با یکدیگر را دانلود کرده و پس از راه اندازی مجدد رایانه از نرم افزار مورد نظر خود به راحتی استفاده کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با همراه رایانه تماس بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623