تست باتری گوشی موبایل

آموزش تست سالم بودن باتری گوشی اندروید و آیفون + نحوه شارژ باتری موبایل + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی و کامپیوتر را در همراه رایانه دنبال کنید .


پیشنهاد میکنیم که مشکل باتری گوشی موبایل و همچنین افزایش عمر باتری موبایل و مشکل خالی شدن باتری گوشی را نیز مطالعه کنید 

اولین گام و راحت ترین گام برای تست باتری موبایل و نیز تست سالم بودن، آن نگاه بصری انداختن به باتری موبایل است اولین نشانه برای تست کردن سلامت باتری برآمدگی باتری و به اصطلاح باد کردن آن است که راحت ترین و ساده ترین راه تشخیص همین راه می باشد در مرحله بعد برای تست باتری آن را در سطح تخت و صافی قرار دهید و باتری را بچرخانید اگر چرخش داشت و شروع به چرخیدن کرد نشانه ایراد داشتن باتری شما و داشتن برآمدگی می باشد که دو عامل باعث این برآمدگی می شود


1- نشانه غیر استاندارد و اورجینال بودن باتری است که می توان نتیجه گرفت که باتری مناسبی برای تلفن همراه شما نمی باشد
2- شاید باتری اصلی واستاندارد است ولی به دلایل مختلف باتری مشکل پیدا کرده و باعث برآمدگی شده است .


یکی دیگر از روش هایی که می توانید تست را انجام دهید بدین صورت است که سابقه نگه داشتن شارژ را در مدت زمان های مختلف که از گوشی استفاده می کردید بررسی کنید بدین صورت که اگر تلفن همراهتان برای مدت 24 ساعت شارژ نگه می داشت و الان که مشکوک به خرابی باتریتان هستید ،مدت زمان شارژ الان باتری را با گذشته بررسی کنید .البته به این نکته توجه داشته باشید که مقدار استفاده از باتری و مقدار نرم افزار های نصب شده را نیز مد نظر قرار بدهید .


روش صحیح شارژ باتری موبایل


باتری گوشی جزو مواردی از مباحث تکنولوژی است که حرف های ضد و نقیض در مورد آن شنیده می شود . در این متن می خواهیم نظر همراه رایانه را راجع به روش صحیح شارژ باتری موبایل بررسی کنیم . به صورت خلاصه اگر بخواهیم توضیح دهیم شارژ باتری خود را همیشه بین 40% تا 80% نگه دارید بدین معنا که شارژ گوشی شما زمانی که به 40% رسید گوشی خود را به شارژ بزنید و این اشتباه را انجام ندهید که شب گوشی خود را به شارژ زده و صبح فردا از شارژ بکشید ، این عمل از عمر باتری شما می کاهد .
روش صحیح شارژ اولیه باتری گوشی و نحوه صحیح شارژ باتری موبایل را در لینک های مربوطه بخوانید.
در صورتی که 80% گوشی شما شارژ شد شارژر باتری را از برق بکشید . اگر بدین صورت عمل شود عمر باتری شما به حداکثر خواهد رسید . البته بدین نکته توجه داشته باشید که بهتر است ماهی یک بار باتری خود را کاملا خالی کرده و بگذارید 100% شارژ شود. و باز هم به این نکته توجه داشته باشید حتما برای اینکه باتری شما آسیب نبیند بعد از شارژ 100% از برق بکشید.