شارژ اولیه گوشی

شارژ اولیه باتری گوشی موبایل را در این صفحه بخوانید و مشکلات انواع باتری و مشکلات گوشی های موبایل خود را  از مشاوره تلفنی 90990970345 همراه رایانه بپرسید !!! نحوه شارژ اولیه باتری های گوشی و باتری لپ تاپ و باتری های تبلت را در کنار آموزش های مرتبط باتری در همراه رایانه بخوانید .


بسیاری از کاربرانی که گوشی و یا تبلت نو خریداری می کنند نمی دانند که 12 ساعت شارژ اولیه برای دستگاه آنها مفید خواهد بود و یا خیر ؟

شارژ اولیه باتری گوشی موبایل و شارژ اولیه باتری تبلت زمانی اهمیت داشت که جنس باتری ها نیکل کادمیوم بود که می بایست از کل فضای باتری استفاده می شد و بعد 12 ساعت به صورت کامل شارژ می شد تا از تخریب سلولها جلوگیری کند.

اما در نسل جدید باتری های لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون دیگر نیازی به شارژ اولیه ندارد چرا که شارژ این نوع باتریها وابسته به اولین شارژ نیست .

روش صحیح شارژ باتری موبایل را باید در مورد این باتری های جدید رعایت کنید.

 همچنین می توانید افزایش عمر باتری گوشی را در کنار مشکل دیر شارژ شدن گوشی موبایل را نیز مطالعه کنید.

 

درباره باتری های گوشی ، لپ تاپ ، تبلت و شارژ آن ها بیشتر بدانید


 باتری های لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون کاملا بر عکس باتری های نیکل کادمیوم هستند و نیازی نیست که به صورت کامل تخلیه شود و مجدد شارژ شود بلکه بهتر است از تخلیه آن به صورت کامل خود داری کنید و حداقل سعی کنید شارژ گوشی خود را تا بیست درصد نگه دارید.

در واقع این نوع از باتری ها نیازی به شارژ اولیه ندارند و اینکه نیازی نیست که 100% شارژ بشود و بعد از شارژ جدا کنیم و همچنین نیازی نیست که شارژ آن به 10% برسد بعد شارژ کنیم . این نسل از باتری را هر زمانی میشه شارژ کرد و شارژ اولیه برای آنها معنایی ندارد.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که  شارژ گوشی شما هم به 100 درصد نرسد زیرا فشار زیادی به باتری وارد می شود اگر همیشه سعی کنید شارژ گوشی خود را بین 30 تا 80 نگاه دارید عمر باتری گوشی موبایل خود را افزایش خواهید داد.

پس در نهایت بدانید که گوشی هایی که از 4سال پیش تا کنون ساخته شده اند نیازی به شارژ اولیه ندارند .

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوالی می توانید با کارشناسان ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.