مشکل بازی پی اس pes 16 , pes 17 . pes 18 اندروید

مشکلات بازی پی اس pes 16 , pes 17 . pes 18 گوشی اندروید + تعیین مسیر دیتای بازی + آموزش تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید


بازی سبک فوتبال PES از خانواده Konami یکی از مهیجترین بازی های شبیه ساز فوتبالی برای اندروید می باشد. بسیاری از کاربران در نصب و اجرای بازی وحتی ساخت اکانت در این بازی محبوب به مشکل برخورد می کنند. .قبل از اینکه بخواهیم به مشکلات نصب و اجرای بازی بپردازیم بهتر است با نحوه نصب بازی در اندروید آشنا شویم، با نصب صحیح مشکلی برای برنامه شما پیش نخواهد آمد.

همانطور که میدانید بازی های حجم بالای اندروید از دو بخش فایل نصبی و دیتا تشکیل شده اند. بهتر است قبل از نصب بازی و یا اجرای بازی حجیم در اندروید اول دیتا در مسیر مناسب کپی کنیم که این در بازی های مختلف متفاوت است.به طور کلی دیتا بازی در سه مسیر کپی می شود اما همه این مسیر ها در "حافظه داخلی دستگاه" می باشند. مسیر پر استفاده در بیشتر بازی ها در حافظه داخلی پوشه Android/obb  و در بعضی بازی ها این مسیر به Android/Data تغییر پیدا می کند. در تعداد معدودی از بازی ها مسیر دیتا در حافظه داخلی است.

پیشنهاد می کنیم 4 علت مشکل بیرون پریدن بازی در اندروید و همچنین مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز 10 را نیز مطالعه کنید .

 

تعیین مسیر دیتای بازی


معمولا دیتا های که با نام Main شروع و به .obb ختم می شود در مسیر Android/obb کپی می شوند. اما لازم به ذکر است این فایل، مستقیم در مسیر ریخته نمی شود و معمولا در پوشه ای که با نام های com.  و org. و jp. اغاز می شود، در مسیر مذبور قرار می گیرد.

در نمونه دیگر، دیتای بازی در مسیر Android/Data قرار میگیرد. با پوشه و فایل های متعدد در پوشه ای به نام com.  و org. و jp. قرار خواهند گرفت.

دیتا خیلی کمی از بازی ها با نام سازنده بازی مانند Gameloft، مستقیم در حافظه داخلی قرار میگیرند.

پوشه دیتای بازی PES با نام jp.konami.pesam در مسیر Android/obb قرار می گیرد.

برای نصب بدون مشکل بازی pes، ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید. سپس فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی jp.konami.pesam را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید. بازی را اجرا نمایید. نکته مبهم این بازی در این است که متاسفانه به دلیل بسته بودن سرور این بازی به روی ایران نیازمند استفاده از نرم افزار های رفع محدودیت هستید! قبل از اجرا باید فعال شوند.

آموزش وصل کردن بازی به جیمیل و ساخت اکانت Konami

برای متصل کردن بازی به جیمیل کافی است قبل از انجام این کار نیاز است آخرین نسخه بازی های گوگل و فروشگاه گوگل و خدمات گوگل متناسب به دستگاه شما بر روی گوشی نصب باشد. با اجرای بازی از سربرگ Extera گزینه Support را انتخاب کنید.د.

سپس در این صفحه گزینه Data Transfer را انتخاب کنید.

مشکل پی اس pes 16 , pes 17 . pes 18 اندروید

سپس با انتخاب Link Different devices به صورت خودکار مرورگر گوشی باز می شود.

با باز شدن سایت، گزینه Register را انتخاب کنید. در صفحه جدید از شما اطلاعات مورد نیاز را می خواهد کشور را روی کانادا یا رمانی و زبان را انگلیسی قرار دهید. در کادر پایین جیمیل را وارد و سال تولد را نیز وارد کنید تیک گزینه receive emails را زده و روی Send Code کلیک کنید.

ست کردن جیمیل در پی اس

ایمیلی حاوی کد فعال سازی و تایید به جیمیل شما ارسال میشود که باید در کادر مربوطه وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623