مشکل همراه بانک ملت ، ملی، سپه ، رفاه ، تجارت،پاسارگاد ، کشاورزی اندروید

مشکل همراه بانک ملت ، ملی، سپه ، رفاه ، تجارت،پاسارگاد ، کشاورزی اندروید

 

همراه بانک چیست ؟


امروزه به دلیل مشکلات از جمله ترافیک , آلودگی هوا,کار و .... مردم به دنبال یک راه سریع و آسانتر برای صرفه جویی در وقت و هزینه می باشند. دز گذشته برای یک کار بانکی باید از خانه بیرون می آمدیم و با سختی زیاد ازجمله ترافیک باید خود را به شعبه مورد نظر بانک می رساندیم. در آن زمان حتی برای کوچک ترین کار بانکی باید ساعتها در صف های طولانی بانک منتظر می مانمدیم تا نوبت به ما برسد . در پی پیشرفت تکنولوژی تمامی کارها از جمله کارهای بانکی رو به سوی اینترنت آورده اند. تقریبا میتوان گفت تمامی بانک های موجود خدمات اینترنتی ارائه می دهند .

اوایل میتوانستید به سایت بانک مورد نظر مراجعه نمایید و یا از تلفن بانک آن استفاده نمایید تا کارهایی از قبلیل : پرداخت قبوض , خرید شارژ تلفن , استعلام موجودی و.... را انجام دهید , اما امروز تمامی بانک ها برای ارائه خدمات بهتر با دسترسی آسانتر نرم افزار همراه بانک را ارائه می دهند. شما کافی است این نرم افزار را از خود بانک دریافت کنید یا از سایت بانک مورد نظر خود دانلود نمایید و روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

بعد از اینکه نرم افزار روی گوشی شما نصب شد باید به نزدیکترین شعبه بانک خود مراجعه نمایید تا یک درخواست برای فعال سازی خدمات اینترنتی خود دهید . بعد از ثبت درخواست و امضاء توافق نامه همراه بانک شما طی 24 الی 48 ساعت بعد فعال خواهد شد و شما میتوانید یک بانک همیشگی همراه خود داشته باشید.

 

مشکل همراه بانک ملت اندروید


همراه بانک ملت را میتوانید از سایت خود بانک ملت و یا مراجعه به شعبه بانک ملت دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب کنید.

اکثر مشتریان همراه بانک ملت نمیتوانند کلید تبادل خود را بیابند . برای اینکار زمانی که شما به بانک مراجعه میکنید کلید تبادل را در اختیار شما قرار میدهند و اگر به هر دلیلی نتوانستید آن را از بانک تهیه نمایید داخل سایت بانک میتوانید کلید تبادل را از طریق شماره کارت و رمز دوم خود دریافت نمایید . لازم به ذکر است که ضروریست کلید تبادل را در جایی یاداشت نمایید تا اگر نرم افزار حذف شد و یا به مشکل برخورد که نیاز مجدد به کلید تبادل داشتید بتوانید از آن استفاده نمیاد  زیرا کلید تبادل یکبار در اختیار شما توسط سایت قرار میگیرد و برای دریافت مجدد باید حتما به بانک مراجعه نمایید.

 

مشکل همراه بانک ملی اندروید


همراه بانک ملی را میتوانید از سایت خود بانک ملی و یا مراجعه به شعبه بانک ملی دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید.

بانک ملی علاوه بر همراه بانک نرم افزار دیگری به نام همراه بام نیز در اختیار مشتریان قرار داده است. همراه بام ملی از همراه بانک ملی پیشرفته تر و آسانتر نیز می باشد .(پیشنهاد ما همراه بام می باشد)

بیشترین مشکلی که مشتریان همراه بانک ملی دارند نحوه ی بازیابی رمز ورود به نرم افزار همراه بانک ملی می باشد . نرم افزار همراه بانک ملی زمانی که روی گوشی شما نصب می شود از شما می خواهد یک رمز برای نرم افزار خود تعیین نمایید برای این منظور شما میتوانید نرم افزار را حذف کرده و مجدد نصب نمایید زیرا رمز قبلی نرم افزار از بین رفته و مجدد به شما درخواست میدهد که رمز جدید بسازید.

مشکل همراه بانک ملی اندروید

 

مشکل همراه بانک سپه اندروید


همراه بانک سپه را میتوانید از سایت خود بانک سپه و یا مراجعه به شعبه بانک سپه دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید.

زمانی که به بانک برای فعال سازی خدمات اینترتی مراجعه می کنید به شما یک نام کاربری و یک رمز عبور داده می شود که میتوانید با آن از طریق نرم افزار همراه بانک سپه به حساب خود وارد شوید , در همان زمان نرم افزار به شما پیشنهاد میدهد نام کاربری و رمز خود را تغییر دهید.

باید توجه داشته باشید که اگر 1بار رمز ورودی خود را اشتباه وارد کنید برای اولین با ر به مدت 15 دقیقه باید صبر کنید و مجدد بعد از اطمینان از رمز خود آن را وارد نمایید . اگر باز برای بار دوم رمز را اشتباه وارد کنید اینبار باید 30 دقیقه منتظر بمانید و مجدد امتحان کنید . اگر بار دوم هم اشتباه کنید باید به شعبه بانک سپه خود مراجعه نمایید .

 

مشکل همراه بانک رفاه اندروید


همراه بانک رفاه را میتوانید از سایت خود بانک رفاه و یا مراجعه به شعبه بانک رفاه دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید.

بعد از نصب این اپلیکیشن حتما باید به بانک موردنظر خود مراجعه نمایید تا به شما کلمه ی عبور و رمز اختصاص دهند در غیر اینصورت نمیتوانید از خدمات همراه بانک رفاه بهرمند شوید.

مشکل همراه بانک رفاه اندروید

 

مشکل همراه بانک تجارت اندروید


همراه بانک تجارت را میتوانید از سایت خود بانک تجارت و یا مراجعه به شعبه بانک تجارت دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید.

همراه بانک تجارت بعد از نصب از شما میپرسد که آیا دارای حساب در این بانک هستید یا خیر ؟ اگر خیر را انتخب نمایید اپلیکیشن برای شما باز می شود و می توانید منوهای آن را ببنید و استفاده کنید ولی برای اتصال به حساب خود رد بانک تجارت حتما باید به بانک تجارت رفته و درخواست اینترنت بانک دهید.

 

مشکل همراه بانک تجارت اندروید

 

مشکل همراه بانک پاسارگاد اندروید


همراه بانک پاسارگاد را میتوانید از سایت خود بانک پاسارگاد و یا مراجعه به شعبه بانک پاسارگاد دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید.

توجه داشته باشید برای ورد به همراه بانک پاسارگاد باید از کلمه ی عبور و رمزی که از بانک دریافت کرده اید استفاده نمایید , در صورت عدم دریافت می توانید از گزینه ی پایین صفحه خدمات کارت بدون نیاز به نام کاربری استفاده نمایید.

مشکل همراه بانک پاسارگاد اندروید

 

مشکل همراه بانک کشاورزی اندروید


همراه بانک کشاورزی را میتوانید از سایت خود بانک کشاورزی و یا مراجعه به شعبه بانک کشاورزی دریافت نمایید و روی گوشی خود نصب نمایید. برای رورد به همراه بانک کشاورزی باید شماره حساب و رمز خود را وارد نمایید.

 

مشکل همراه بانک کشاورزی اندروید

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623