مشکل جیلبریک ios 7 ios 8 ios 9

معمولا جیلبریک های عرضه شده و تقریبا بی نقص از تیم پانگو ارائه داده میشوند . ولی ممکن است در رابطه با جیلبریک کردنios 7  ، ios8 ، ios 9 به مشکلاتی برخورد کنید ، در ادامه مطلب برای رفع مشکل جیلبریک با ما همراه باشید .

برنامه جیلبریک پانگو روی آیفون نصب نمیشود

به دلیل شلوغی های سرور سازنده ی نرم افزار این امری طبیعی است سعی کنید پس از عرضه ی جیلبریک چند روزی تامل کنید و سپس اقدام به جیلبریک کردن نمایید .

 

ارور  apple idدر هنگام جیلبریک

اگر در هنگام جیلبریک کردن از شما apple id یا اپل آیدی خواست بهتر است از یک اپل آیدی جداگانه برای اینکار استفاده کنید نه آن اپل آیدی همیشگی که روی آیفونتان سینک شده بود ، چرا که ممکن است از طرف سرور های اپل به اصطلاح بن یا بلاک شوید .اگر در هنگام وارد کردن اپل آی‌دی یه پیغام خطا همانند تصویر زیر مشاهده کردید و از اطلاعات وارد شده اطمینان داشتید به Settings -> iCloud مراجعه کرده و از آن قسمت اپل آی‌دی خود را انتخاب کنید. گزینه Password & Security را انتخاب کنید و Two-Factor Authentication را off کنید .

 

ممکن است GPS بعد از جیلبریک کار نکند

بسیاری از کاربران آیفون بعد از جیلبریک کردن این مشکل را گزارش داده اند که بعد از جیلبیریک کردن موقعیت مکانی آن ها به درستی کار نمیکند ، برای حل کردن این مشکل باید مسیر زیر را دنبال کنید :

SETTING--> GENERAL--> RESET--> RESET all setting

اگر پس از این کار نیز باز هم مشکل پا بر جا بود پیشنهاد می‌شود LibLocation را از طریق سیدیا نصب نمایید.

 

sydia یا سیدیا باز نمیشود !

در آی او اس 9 جیلبریک اخیر semi-tethered می‌باشد و بدین معناست که شما پس از هر بار ری استارت کردن آیفون خود باید از برنامه جیلبریک PP استفاده کنید. اگر سیدیا هنگ میکرد و یا تاخیر در عملکرد داشت  و یا پس از استفاده از برنامه PP نیز کار نمی‌کرد باید دستگاه خود را بازنشانی یا RESTORE  کرده  و دوباره جیلبریک کنید.

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420