مشکل عدم ارسال sms در اندروید

مشکل عدم ارسال  پیامک و اس ام اس sms ایرانسل و همراه اول در گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی اندروید و آیفون را در همراه رایانه دنبال کنید .

 

تاریخچه پیامک SMS


اس ام اس (SMS) یا همان Short Message Service که در زمان فارسی به آن پیامک می گویند یک سرویس ارسال پیام کوتاهی است که شما میتوانید از طریق تلفن همراه خود برای دیگران حتی در آن سر دنیا ارسال نمایید.

اس ام اس در سال 1992 توسط شرکت مخابراتی انگلیسی ودافون اختراع شد . این فناوری در سال 1381 وارد ایران شد که آن را با کلمه ی SMS می شناختند و در سال  1386 فرهنگ و ادب فارسی واژه ی پیامک و یا پیام کوتاه را واژه ی برابر و جایگزین اس ام اس قرار دادند.

استفاده از فناوری پیام کوتاه روز بروز بین مردم محبوبتر شده بصورتی که بیش از 83% از مردم انگلیسی و 72% مردم آلمان از این سامانه استفاده می کنند , به گفته ی آنها این سامانه به دلیل ارزان بودن و سریع بودن مورد استقبال قرار گرفته است.

 

مشکل عدم ارسال پیام کوتاه در اندروید


شاید برای شما هم پیش آمده باشد در زمان ارسال پیامک , پیغام عدم ارسال را دریافت نمایید. در این زمان اول از همه بررسی کنید اعتبار کافی برای ارسال پیام کوتاه داشته باشید و بعد در جایی قرار بگیرید که گوشی شما آنتن دهی کامل را دارا باشد. سپس وارد تنظیمات پیام خود شوید و بررسی نمایید شماره مرکز پیام خود به درستی وارد شده باشد.

در تمام گوشی های تلفن همراه فرقی نمیکند از کدام اپراتور استفاده میکنید شماره مرکز پیام باید 9891100500+ باشد . اگر این شماره در تنظیمات شما موجود بود ولی باز پیام ارسال نشد شماره مرکز پیام خود را به این شماره تغییر دهید 9891100501+ و در نهایت تنظیمات را ذخیره نمایید و مجدد امتحان کنید مشکل حل می شود.

پیشنهاد می کنیم آموزش عدم دریافت پیامک در گوشی را مشکل پیامک طولانی در اندروید را نیز مطالعه کنید .


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558