مشکل روشن نشدن تبلت و گوشی موبایل اندرویدی

مشکل روشن نشدن تبلت و گوشی موبایل اندرویدی و آموزش ریست شدن گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید

حتما تابحال برای شما هم پیش آمده که گوشی موبایل و یا تبلت  اندرویدی شما به دلیل مشکلاتی روشن نشود و شما مجبور شدید برای روشن کردن گوشی خود آن را به تعمیرات ببرید. اما دیگر نیازی به این کار نیست و شما می توانید با مطالعه راهکارهای ارائه شده گوشی خود را روشن کنید و یا با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل روشن نشدن دیوایس های اندرویدی را نیز در کنار مشکل روشن نشدن گوشی را نیز مطالعه کنید .


 

پس اگر گوشی و یا تبلت شما روشن نمی شود شاید در حالت خاموش به سر می برد یا اصطاحا قفل کرد است که  دکمه پاور Power هیچ عملکردی ندارد .در این حالت  بهترین کار اینست که برای چند ثانیه باتری را از گوشی خارج کنید تا تمامی برق از دستگاه خارج شود و دوباره باتری را به داخل گوشی بگذارید و مجددا روشن نمایید. اگر باتری به اصلاح سر خود بود و نمی توانستید آنرا جدا کنید دکمه پاور را به مدت ده ثانیه تا 30 ثانیه نگه دارید .

گاهی اوقات ممکن است بنا به دلایلی باتری گوشی شما به صورت ناگهانی تخلیه شده باشد که خاموش شده است پس بهتر است آنرا به شارژ بزنید و اجازه دهید حداقل نیم ساعت شارژ شود و بعد روشن کنید.

اگر بازهم با روشن نشدن گوشی و یا تبلت خود مشکل داشتید می توانید از قابلیت ریست فکتوری  reset factory یا همان تنظیمات کارخانه استفاده کنید.که به ناچار تمامی اطلاعات دستگاه شما از بین می رود.

برای انجام ریست فکتوری کافی است که دکمه افزایش صدا و دکمه پاور و دکمه هوم گوشی را به صورت همزمان نگاه داشته (البته این تنظیمات ممکن است برای بعضی از گوشی ها متفاوت باشد اما برای 95 درصد گوشی ها همین است) و سپس در صفحه جدید گزینه Wipe data/factory reset را انتخاب کنید .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 314
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558