مشکل زیرنویس فارسی در گوشی اندروید

مشکل زیرنویس فارسی در گوشی های اندروید را در کنار آموزش های مرتبط با زیرنویس گوشی و زیرنویس کامپیوتر را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی های اندروید و آیفون و نیز کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!


برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که در هنگام مشاهده فیلم در گوشی خود با زیر نویس  دچار مشکل شده اند و اجرای زیر نویس بخصوص زیرنویس فارسی به صورت حروف به هم ریخته و در هم بوده است و یا حروف زیرنویس به صورت ناخوانا می باشد.

پیشنهاد می کنیم آموزش های مفید معرفی بهترین پخش کننده های فیلم در گوشی اندروید را به همراه دانلود رایگان نرم افزار مکس پلیر MX Player را نیز مطالعه کنید .

قبل از هر چیز باید بدانید که برای نمایش زیر نویس در گوشی باید از پلیر MX player  استفاده کنید . اما بسیار پیش آمده است که با وجود این پلیر همچنان زیرنویس فیلم با مشکل رو برو بوده است.  برای رفع مشکل بهم ریختگی زیرنویس  یا عدم نمایش آن در Mx player  به بخش تنظیمات  MX player رفته و گزینه زیر نویس یا همان Subtitle را انتخاب کنید .

 

مشکل زیرنویس فارسی در گوشی اندروید

 

گزینه character encoding را لمس کنید.

تنظیمات زیر نویس Character encoding

 

حال گزینه (Arabic (cp1256  یا  Arabic (Iso-8859-6)را فعال کنید .

انتخاب زیر نویس Arabic

 

با اعمال تنظیمات فوق مشکل زیر نویس در گوشی شما برطرف  می شود.

توجه کنید که اگر باز هم در نمایش زیرنویس با مشکل رو به رو شدید ممکن است فرمت زیرنویس با فیلم مورد نظر سازگاری نداشته باشد، که می بایست کد زیر نویس را به صورت دستی در قسمت تنظیمات انتخاب کنیم .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204