مشکل تاچ گوشی های چینی

مشکل تاچ گوشی های چینی و مشکل صفحه لمسی گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی های اندروید و آیفون را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل صفحه سفید گوشی چینی و همچنین مشکل اینترنت گوشی های چینی را نیز مطالعه کنید .

 


اگر تاچ گوشی شما دچار مشکل شده است قبل از هرچیز شما باید ساختمان گوشی خود را به لحاظ سخت افزاری بررسی کنید چرا که ممکن است تلفن همراه به لحاظ فیزیکی و سخت افزاری دچار نقص و اشکال شده باشد .

اگر از این لحاظ گوشی شما دچار مساله شده باشد نیاز به تعویض یا تعمیر دارد در غیر این صورت به بررسی عوامل دیگر می پردازیم از علل دیگری که باید مورد بررسی قرار بگیرد رم دستگاه می باشد پر شدن حافظه رم می تواند از دلایل عمده عدم پاسخگویی سریع صفحه تاچ گوشی باشد .

سیستم عامل اندروید با وجود اینکه بسیار سیستم عامل کاربر پسندی است اما زیر ساخت های مناسبی در نصب برنامه برای آن وجود ندارد به همین دلیل شما در مواردی که حافظه رم دستگاه شما پر می شود می توانید با استفاده از برنامه هایی مثل Es File explorer  فضای حافظه رم دستگاه خود را بهبود بخشید .

همچنین فعال کردن برخی از تنظیمات گوشی به پاسخگویی سریعتر تاچ گوشی کمک می کند.

یکی از این تنظیمات عبارتست از Gpu 2D Rendering   که از قسمت setting  گزینه developer option  قابل دسترس است در ضمن اگر شما به گزینه developer option  دسترسی نداشتید می توانید از قسمت درباره دستگاه روی گزینه شماره ساخت به صورت مرتب 15 الی 20 مرتبه تاچ انجام دهید تا این گزینه برای شما ظاهر شود .

همچنین تنظیم دیگری که غیر فعال کردن آن باعث افزایش پاسخگویی تاچ گوشی می گردد گزینه Ambient display  می باشد که با غیر فعال کردن آن شما می توانید از نمایش اعلانات به صورت موقت جلوگیری کنید .

این گزینه از طریق تنظیمات قابل دسترس می باشد .

همچنین کالیبره کردن صفحه نمایش از مواردی است که می تواند به افزایش سرعت صفحه نمایش لمسی شما کمک نماید.

مشکل تاچ گوشی های چینی

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558