صلوات شمار اندروید

صلوات شمار اندروید

ممکن است هر کاربری تمایل داشته باشد در طول شبانه روزی به ذکر صلوات بپردازد اگر این کار به وسیله ی تسبیح باشد احتمال دارد کاربر تعدا صلوات هایی که فرستاده را فراموش کند در این صورت باید دوباره شروع کند حال ما در این مطلب یک راه حل به شما معرفی می کنیم تا بر اساس آن تعداد صلوات ها را فراموش نکنید.

شما میتوانید یک اپلیکیشن قدرتمند و بسیار مفید را در گوشی خود نصب کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم نرم افزار iRsalavat Pro را دانلود و نصب کنید زمانی که این نرم افزار را نصب کردید با یک صلوات یکبار روی دکمه ی زیاد بزنید تا یک عدد روی صلوات شمار ثبت شود در این صورت دیگر شما دچار اشتباه نمی شوید.

هر وقت صلوات شما به پایان رسید میتوانید روی دکمه ی صلوات شمار بزنید و شماره را صفر کنید و مجددا شروع کنید. نگران نباشید این نرم افزار فضای کمی از حافظه ی گوشی شما را پر می کند.

برای دانلود بهترین نرم افزارهای صلوات شمار با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید اگر مراحل نصب نرم افزار صلوات شمار را بدرستی انجام ندادید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید و از آنجا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

برای اینکه بتوانید با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید کافیست شماره 9099070345 را بگیرید زمانی که ارتباط برقرار شد مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید تا کارشناسان بهترین راه حل را به شما معرفی کنند .

کارشناسان همراه رایانه علاوه بر حل مشکلات بهترین نرم افزارها را هم به شما معرفی می کنند .

تماس از طریق تلفن ثابت9099070345

وارد سایت همراه رایانه شوید اگر نظر یا پیشنهادی داشتید آن را با ما به اشتراک بگذارید در ضمن میتوانید از طریق سایت همراه رایانه شارژ خود را خریداری کنید با خرید شارژ می توانید 50 در صد در مکالمه خود تخفیف بگیرید .

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از لینک پایین مطلب استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204