مشکل ساین نشدن جیمیل در اندروید

حل مشکل ساین نشدن جیمیل در اندروید یا همان  Sign in را در این صفحه بخوانید و مشکلات جیمیل و گوشی خود را از شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! اگر هنگام ورود به اکانت جیمیل خود با مشکل ساین نشدن و وارد نشدن در جیمیل خود مواجه میشوید از راه حل ساده در این صفحه استفاده کنید !

در صورتی که رمز عبور سرویس Gmail خود را از یاد برده اید می توانید از لینک از بازنشانی رمز جیمیل استفاده کنید و مشکل خود را حل کنید ! و تغییر رمز عبور جیمیل را که برای امنیت بیشتر پیشنهاد می کنیم در لینک مربوطه بخوانید .


با پیشرفت روز افزون گوشی های تلفن همراه کاربران اغلب کارهای خود را ا زطریق دستگاه هوشمند همراه خود انجام می دهند. یکی از عمده ترین کاربردها در زمینه ی اینترنت و یا حتی اجرای بازی ها استفاده از اکانت جیمیل می باشد. از این رو شرکت گوگل برنامه Gmail را به صورت پیشفرض روی دستگاه های اندرویدی قرار داده است. شما می توانید با تنظیم کردن اکانت جیمیل روی دستگاه خود به اجرای بازی ها و یا سایر کاربردهای این اکانت بپردازید.

یکی از عمده ترین مشکلاتی که اغلب کاربران سیستم عامل محبوب اندروید با آن مواجه هستند، مشکل ساین نشدن جیمیل در اندروید می باشد. گاهی شما هنگام ورود به اکانت جیمیل خود در گوشی های همراه با خطای صحیح نبودن رمز مواجه می شوید. برای حل این مشکل کافی است سرویس های مربوط به گوگل یعنی Google APP, Google play Service را به روز رسانی کنید. بعد از به روز رسانی سرویس های فوق، دستگاه اندرویدی خود را مجدد راه اندازی نمایید .

رفع مشکل دانلود از گوگل پلی استور

 


لینک های جذاب 

 

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 301
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246