مشکل ریست شدن گوشی آیفون

مشکل ریست شدن گوشی آیفون

یکی از مشکلات کاربران آیفون مشکل ریست شدن گوشی است که باعث آزار کاربر می شود این مشکل میتواند دلیل نرم افزاری یا سخت افزاری داشته باشد . در این پست سعی داریم در مورد مشکل ریست شدن آیفون صحبت کنیم با ما همراه باشید....

قبل از انجام هر عملیاتی ابتدا یک بکاپ تهیه کنید زیرا ممکن است با انجام برخی از کارها اطلاعات شما از دست برود پس بهتر است قبل از آن که شروع به انجام کاری کنید از آیفون خود بکاپ بگیرید و اطلاعات مهم خود را در مکانی امن ذخیره کنید.

1.بروز رسانی سیستم عامل ایفون

آپدیت سیستم عامل برای رفع بسیاری ازمشکلات گوشی ایفون می باشد و میتواند مشکل ریست شدن گوشی را حل کند برای بروز رسانی گوشی آیفون خود وارد بخش Setting گوشی خود شوید و سپس از قسمت General گزینه ی Software Update را لمس کنید در صورت وجود بروز رسانی جدید آن را دانلود کنید در غیر این صورت راه بعدی را امتحان کنید.

2.نصب برخی برنامه ها باعث رخ دادن این مشکل می شود

گاهی اوقات یک برنامه موجب ریست شدن گوشی آیفون می شود همانطور که گفتیم این اتفاق همیشه رخ نمی دهد اما ممکن است شما یک برنامه را نصب کنید بعد این مشکل رخ دهد پس از قسمت هوم اسکرین برنامه را پاک کنید البته برای تشخیص بهتر می توانید وارد Setting شوید و سپس روی Privacy کلیک کنید حال به قسمت Diagnostics & Usage بروید و گزینه ی Diagnostics & Usage Data را لمس کنیداز این قسمت می توانید عملکرد برنامه ها را تشخیص دهید.

3.ریست کردن تمام تنظیمات

گاهی اوقات با ریست کردن بسیاری از مشکلات گوشی رفع می شود ممکن است علت عملکرد عجیب گوشی شما به خاطر سنگینی سیستم عامل باشد پس بهترین راه ریست کردن گوشی است با ریست کردن گوشی شما مثل روز اول می شود و هیچ اطلاعاتی در آن باقی نمی ماند برای ریست کردن وارد تنظیمات شوید و به قسمت General  بروید و از قسمت Reset  گزینه ی Reset All Settings را لمس کنید.

4.خارج کردن سیم کارت

ممکن است به دلیل سیم کارت و وضعیت اپراتور این مشکل پیش بیاید به هر حال بعد از امتحان کردن این سه روش سیم کارت خود را خارج کنید برای خارج کردن سیم کارت از پین مخصوص استفاده کنید.

5.ریست اجباری

این روش زیاد پیشنهاد نمی شود مگر در صورت اجباری .برای ریست سخت افزاری کلید پاور و هوم گوشی ایفون خود را به طور همزمان فشار دهید و سپس آن را نگه دارید تا لوگوی اپل نمایان شود.

برای رفع مشکلات کامپیوتری ،تبلت،موبایل،اینترنت خود با متخصصین همراه رایانه تماس حاصل نمایید متخصصین همراه رایانه در کوتاهترین زمان اقدام به حل مشکلات شما می کنند.

متخصصین همراه رایانه به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلی آماده ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمینه های گوشی و کامپیوتر  می باشند.

شماره 9099070345 را یادداشت کنید تا هر زمان که با مشکلات کامپیوتر و موبایل برخوردید بتوانید در سریعترین زمان با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763