مشکل لرزش تصویر در گوشی موبایل

شاید برای هرکدام از شما کاربران عزیز اتفاق افتاده باشد که در زمان کار کردن با گوشی موبایل صفحه نمایش آن  شروع به چشمک زدن  و یا لرزش تصویر می کند در این زمان اولین چیزی که به ذهن هرکار بر می رسد این است که مشکل لرزش تصویر می تواند سخت افزاری باشد. در این مطلب همراه رایانه می خواهد به صورت کامل  مشکل لرزش تصویر را در گوشی موبایل  خدمت شما عزیزان آموزش دهد .پس تا انتهای مطلب اموزشی با ما همراه باشید.

برای حل مشکل لرزش تصویر در گوشی موبایل راه های بسیار زیادی وجود دارد که در این مطلب به مهم ترین این روش ها اشاره می کنیم.

  • در صورتی که در زمان کار کردن با گوشی موبایل صفحه نمایش آن دچار مشکلاتی از جمله لرزش و یا چشمک زدن می شود اولین کاری که باید انجام دهید ریست فکتوری بازگردانی گوشی موبایل به تنظیمات کارخانه ای می باشد.
  • اما گاهی وقتها دانلود کردن اپلیکیشن می تواند باعث شود که صفحه نمایش گوشی شما دچار لرزش و یا چشمک زدن کند که در این زمان باید دانلود را متوقف کنید و گوشی  خود را تنظیم مجدد کنید.
  • در صورتی که با دو روش بالا مشکل لرزش تصویر گوشی موبایل حل نشد می تواند مشکل سخت افزاری باشد که در این زمان باید گوشی خود را به یک مرکز تعمیراتی معتبر برده و مشکل لرزش صفحه ی نمایش آن را حل کنید در صورت نیاز صفحه نمایش گوشی را تعمیر و یا تعویض می کنند.

اما در صورتی که با استفاده از توضیحات ذکر شده مشکل لرزش تصویر در گوشی موبایل شما حل نشد می توانید بصورت شبانه روزی از طریق تلفن ثابت با همراه رایانه تماس گرفته و مشکل گوشی خود را بصورت آنلاین را با کارشناسان همراه رایانه در جریان قرار دهید.

همراه رایانه مرکز مشاوره و خدمات کامپیوتری و موبایل می باشد که بصورت 24 ساعته آماده ی پاسخگوییی به مشکلات شما عزیزان می باشد.

تماس با مرکز همراه رایانه فقط از طریق تلفن ثابت می باشد.

شماره تماس همراه رایانه 9099070345 می باشد.

در صورتی که تلفن ثابت در دسترس نداشته باشید شما عزیزان می توانید از سایت همراه رایانه hamrahpc.ir و یا خرید شارژ بصورت آنلاین می توانید از طریق موبایل و یا تلفن ثابت با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

با دانلود کردن اپلیکیشن همراه رایانه از بازار می توانید 50در صد تخفیف در هزینه مکالمه دریافت کنید.

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204