مشکل خالی شدن باتری در اندروید

یکی از مواردی که در استفاده ی از گوشی های هوشمند حائز اهمیت است، میزان حفظ باتری این سیستم ها می باشد. در برخی موارد شارژ موبایل شما سریع تر از حد معمول به پایان می رسد. در این موارد در درجه اول از میزان حفظ باتری گوشی همراه خود آگاهی پیدا کرده و این میزان را در عملکرد باتری خود بسنجید.

اگر گوشی همراه شما، با توجه به میزان اعلام شده توسط شرکت سازنده میزان شارژدهی پایینی دارد، باید دستگاه خود را از جنبه نرم افزاری و سخت افزاری بررسی کنید که در این پست به توضیح هر دو به صورت مجزا پرداخته شده است.

یکی از مواردی که به صورت چشمگیر و قابل توجهی موجب خالی شدن باتری اندروید شما می شود، استفاده از اینترنت شبکه های موبایل می باشد پس فقط سعی کنید تنها در موارد مورد نیاز دیتای گوشی خود روشن کنید. همچنین در صورتی که منطقه ی شما از قابلیت 4g پشتیبانی نمیکند بهتر است این قابلیت را غیرفعال کنید تا دستگاه شما جست و جویی برای پیدا کردن شبکه 4g نکرده و باتری کتری مصرف شود.

مانند شبکه دیتای استفاده از ابزارها و دیگر قابلیت های دستگاه نیز از باتری دستگاه شما استفاده می کنند پس در صورتی که از این سرویس ها استفاده نمی کنید بهتر است آنها را غیرفعال کنید.

برنامه ها و اپلیکیشن های در حال اجرا در گوشی موبایل همواره در سیستم شما در حال فعالیت بوده و از شارژ باتری دستگاه استفاده می کنند. دقت کنید که با بیرون آمدن از یک برنامه سرویس های مربوط به برنامه بسته نخواهد شد. برنامه ها را بعد از اتمام کار از لیست برنامه های در حال اجرا ببندید.

یکی از عواملی که موجب کاهش عمر باتری خواهد شد میزان روشنایی بالای صفحه نمایش شماست، بهتر است میزان روشنایی صفحه نمایش را متعادل و متوسط نگه دارید.

از دیگر عواملی که موجب اختلال در عملکرد باتری می شود، قرار دادن باتری در حرارت بالا است. سعی کنید همواره دستگاه خود را در دمای متعادل نگهداری کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763