برداشتن غبغب در فتوشاپ

برداشتن غبغب در فتوشاپ و آموزش روتوش اجزای صورت در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتری را در همراه رایانه دنبال کنید .

یکی از امکاناتی که فتوشاپ در اختیار کاربران قرار داده است برداشتن غبغب از صورت می باشد که باعث می شود تصویر فرد جذاب تر به نظر برسد. چنانچه با ابزارهای روتوش آشنا شده باشید با همین ابزارها می توانید غبغب صورت را حذف کنید. ابزارهای درج شده در فتوشاپ این امکان را به کاربر می دهند که علاوه بر روتوش صورت ، بتوانید سایر اجزای صورت از قبیل غبغب را نیز بردارید.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های روتوش عکس در فتوشاپ و همچنین فتوشاپ برداشتن جوش صورت را نیز مطالعه کنید .

 

طریقه برداشتن غبغب با استفاده از ابزار Clone Stamp


یکی از ابزارهایی که برای برداشتن غبغب استفاده می شود ابزار Clone Stamp می باشد. همانطور که در پستهای قبلی نیز اشاره شده است برای کار با این ابزار می بایست ابتدا کلید Alt را نگه داریم و روی ناحیه سالم کلیک کنیم و سپس روی نواحی آسیب دیده کار کنیم. ولی برای برداشتن غبغب کمی مسئله فرق می کند. به تصویر زیر دقت کنید.

برداشتن غبغب در فتوشاپ

در تصویر فوق برای برداشتن غبغب با همین ابزار Clone Stamp از روی ناحیه سفید کپی برداری می کنیم و به سمت غبغب حرکت می کنیم تا به ندرت این قسمتها حذف شوند و نواحی زائد صورت و گردن حذف شوند. تصویر نمونه را در ادامه می توانید پیدا کنید.

 

 

برداشتن غبغب صورت با استفاده از ابزار Liquefy


یکی دیگر از ابزارهایی که برای برداشتن غبغب به کاربران کمک می کند ابزار Liquefy می باشد که در منوی فیلتر قرار داده شده است. ابتدا تصویر را می بایست باز کرده و بعد دستور را اجرا کنید.

با استفاده از ابزارهایی که در این دستور گنجانده شده است می توانید غبغب شخص را برطرف کنید.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 695
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 990
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1475
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1892