فتوشاپ لباس

اضافه کردن طرح و عکس بر روی لباس در فتوشاپ را در این صفحه از همراه رایانه یاد بگیرید و سوالات و مشکلات فتوشاپ خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه 24 ساعته بپرسید !!! آموزش اضافه کردن عکس روی لباس و زیبا کردن لباس را در کنار آموزش های دیگر فتوشاپی در همراه رایانه دنبال کنید .

تغییر طراحی لباس از جمله کارهایی است که با فتوشاپ به راحتی قابل انجام است . در آموزش زیر ما تیشرت های پسرانه را با روش های ذکر شده به تیشرت هایی با طراحی های کودکانه تبدیل نموده ایم .

قبل از شروع پیشنهاد می کنیم از آموزش تغییر رنگ لباس را نیز مطالعه کنید .


اضافه کردن طرح روی لباس در فتوشاپ

برای این کار ابتدا عکس کودکی که قصد تغییر لباس او را دارید وارد محیط برنامه نموده همینطور انیمیشنی که قصد دارید برروی لباس کودک طراحی گردد رانیز در محیط برنامه باز نمایید .

ما برای انجام این کار از روش ساده انتخاب کاراکتر و انتقال آن بر روی تصویر استفاده نموده ایم که به توضیح آن خواهیم پرداخت

پس از اینکه هردو تصویر در محیط برنامه وارد نمودید به انتخاب کاراکتر انیمیشنی که قصد دارید برروی پیراهن فرد قرار گیرد بپردازید

شما می توانید برای این انتخاب از ابزارهای متنوع انتخاب بهره ببرید برای مثال می توانید از ابزار عصای جادویی استفاده نمایید. دراین گونه موارد استفاده از ابزار عصای جادویی ساده ترین روش انتخاب بوده که معمولا انتخاب های تمیزی به ماارائه می کند .

اگر با استفاده از ابزار عصای جادویی ناحیه خالی از تصویر را انتخاب کردید با استفاده از قابلیت Inverse  در منوی Select  بهره بگیرید .

پس از انجام این کار با استفاده از ابزار Move  که در جعبه ابزار قرار دارد می توانید آن را به تصویر اصلی انتقال داده وبااستفاده از گزینه Free Transform  موجود در منوی Edit    به تغییر سایز تصویر پرداخته و اندازه آن را متناسب با تصویر اصلی تغییر دهید ما برای این مثال تصویر میکی موس را بر روی تیشرت سبز رنگ پسر بچه طراحی نموده ایم .

همانطور که گفته شد با انتخاب میکی موس و درک آن برروی قسمتی از تیشرت این تیشرت را با طرحی کودکانه جلا بخشیده ایم .

مثال بعدی انتقال خرگوش و خانه به تصویر اصلی می باشد .  ابتدا عمل انتخاب را برروی خرگوش انجام می دهیم اینکه از کدام ابزار برای انجام عمل انتخاب استفاده نماییم مهم نیست فقط انتخابی با دقت انجام دهید ضمنا اگر از فایل های png  استفاده نمایید برای انتقال آن به تصویر اصلی راحت تر هستید .

 

پس از انجام عمل انتخاب آن را به قسمتی از پیراهن که مورد نظرتان درک نموده و در نهایت با استفاده از زیر مجموعه های Transform  مثل warp  یا Skew  می توانید آن را به صورتی دقیق تر با تصویر پیش زمینه و فق دهید تصویر خانه را پس از انجام عمل انتخاب می توانید به عنوان لایه دیگری به تصویر اضافه نمایید .

 

پس از وارد کردن لایه دوم اگر تمایل دارید آن را جلو تر از تصویر قبلی قراردهید دقت نمایید که در پنجره Layer  آن را بالاتر از سایر لایه ها قرار دهید .

 

 

 

در نهایت اگر می خواهید لایه های شما با تصویر اصلی هماهنگی بیشتری پیدا کرده و اطراف آن محو شود می توانید  از ابزار Blur  برای انجام این کار بهره گیرید .

می توانید نتیجه کار را پس از استفاده از  Blur  در تصویر زیر ببنید .

 

 

تصویر اردک را نیز می توانید طبق روال گفته شده به پیراهن پسربچه در تصویر اضافه نمایید

از انجایی که رنگ های استفاده شده در تصویر به رنگ های سیاه و سفید نزدیک تر بوده ما تصویر اردک را با استفاده منوی Image  گزینه Mode  می توانیم به حالت Grascale  یا سیاه و سفید تغییر رنگ دهیم

در نهایت تصویر به صورت پایین تبدیل می شود .

 

پس از این کار چون تصویر اردک در یک پس زمینه سفید می باشد ما آن را با استفاده از ابزارهای Select  انتخاب نموده و وارد تصویر اصلی می نماییم .

سپس منوی کشویی بالای پنجره Layer  را روی حالت Multiply  تنظیم می نماییم .

 

در نهایت تصویر به صورت تصویر ذیل می شود

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 762
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902