فتوشاپ غذا

آموزش چینش غذا روی میز را در همراه رایانه ببینید و انواع سوالات فتوشاپی خود را از شماره 9099070345 همراه رایانه  شبانه روزی بپرسید !!! 

فتوشاپ هنری است که شما می توانید در جنبه های مختلف و برای طراحی های مختلف آن را به کار بگیرید . برای مثال اگر مایلید یک میز غذا با فتوشاپ طراحی نمایید یا خیلی از مواقع به طراحی هایی برای رستورانها یا مراکز تهیه غذا بپردازید می توانید از آموزش زیر بهره بگیرید .

میتوانید از آموزش های روتوش حرفه ای تصاویر در فتوشاپ ، و لاغر کردن هیکل در فتوشاپ و نیز میکاپ در فتوشاپ نیز استفاده کنید .

در این آموزش ابتدا تصویری را که قصد دارید به عنوان پیش زمینه کارتان باشد وارد محیط برنامه نموده و از سربرگ New گزینه  File را انتخاب می نماییم ویک صفحه جدید با زمینه ای سفید با طول و عرض مورد نظرمان را ایجاد می کنیم . سپس تصویری را که قصد داریم به عنوان پس زمینه باشد را از طریق قابلیت Sellect All  به صورت کامل انتخاب نموده و با استفاده از ابزار Move  آن را به صفحه سفیدی که ایجاد کردیم درک می کنیم و با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + T  سایز آن را با سایز صفحه خالی کاملا تطبیق می دهیم سپس برای اینکه تصویر ما حالتی محو پیدا کند Opacity  و شفافیت آن را از پانل سمت راست در فتوشاپ پایین می آوریم . که میزان آن سلیقه ای بوده و الزامی در مقدار آن وجود ندارد پس از انجام این کار می توانید تصویر میز مورد علاقه تان را از طریق زیر گزینه Open  منوی File  وارد محیط برنامه نموده

و آن را انتخاب کرده و به تصویری که در حال طراحی آن هستیم انتقال دهیم برای انتخاب آن می توانید از ابزارهای مختلف انتخاب استفاده نمایید برای مثال اگر تصویر میزی که شما وارد محیط برنامه نموده اید در فضایی یکرنگ است بهتر است از ابزار عصای جادویی برای این کار استفاده نمایید به این صورت که در ناحیه از زمینه میز که دارای مد رنگی یکسان می باشد کلیک نموده

 

و پس از انتخاب کامل پس زمینه از منوی Select  انتخاب خود را بالعکس نمایید .

در هر صورت تصویر میز را به کادر طراحی تان منتقل کنید ما در مثال زیر نام کادری را که در آن طراحی انجام می دهیم  Food design  نهاده ایم .

سپس نوشیدنی ها و خوردنی های مورد نظرتان را به همین ترتیب وارد محیط برنامه نموده و عمل انتخاب را برروی آنها طبق روال ذکر شده انجام می دهیم

 

و وارد کادر طراحیمان می کنیم دقت نمایید که هرقسمتی از تصویر که در نظر دارید در قسمت جلوتر قرار گیرید در پنجره Layer  لایه آن را در قسمتی بالاتر از سایر لایه ها قرار می دهیم .

 

در تصویر پایین ما تصاویر انتخابیمان را وارد محیط نموده ایم.

 

 

و در نهایت با انتخاب و برش کیک تصویر ما به صورت زیر خواهد شد .

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809