فتوشاپ هیکل

برای ویرایش اندام و هیکل خود در فتوشاپ این مقاله از همراه رایانه را بخوانید و مشکلات خود را با 9099070345 شیانه روزی  همراه رایانه بپرسید !!! برای تناسب اندام و هیکل خود ویرایش ها و آموزش های موجود در این صفحه و آموزش های فتوشاپ مرتبط با بدن همراه رایانه را بخوانید

برای انجام تغییرات بر روی تصویر هیکل و اندام می توانید از فتوشاپ بهره بگیرید ما در این نرم افزار با تغییر عکس پسر بچه ای که دارای هیکل توپر می باشد تصویر این کودک را به صورت ایده الی متناسب با قد او طراحی نموده ایم شما نیز اگر تصویر دیگری دارید که می خواهید برروی آن تغییراتی از این دست ایجاد نمایید می توانید از این آموزش بهره ببرید.

پیشنهاد میشود در انتها از آموزش های Six Pack یا شکم شش تکه در فتوشاپ یا معرفی نرم افزار کوچک کردن شکم نیز استفاده کنید .

 


برای این کار شما ابتدا عکس مورد نظرتان را وارد محیط برنامه نموده و آن را انتخاب می نماییم

 

با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+ t  می توانید پهنای تصویر را به میزان مورد نظرمان کم نماییم تا تصویر به صورت اولیه عریض نباشد پس از انجام این کار می توانید با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + Shift + X  کادر Liquify  را باز کنید و با استفاده ازPucker tool  قسمت های برجسته از تصویر که قصد  کوچک نمودن آنها را دارید را با استفاده از این ابزار به میزان مورد نظرتان کوچک نمایید

ما در این مثال برای از بین بردن چروک های روی لباس قسمتی از لباس را که دارای یکنواختی بیشتر و چروک کمتری بوده با استفاده از یکی از ابزارهای انتخاب Select  کرده و سپس با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+j  می توانید آن را کپی نمایید و برروی ناحیه مورد نظرتان جایگزین کنید همینطور برای قرار گرفتن بهتر آن برروی تصویر می توانید از زیر مجموعه ها Free transform  استفاده نمایید

بعد از انجام این کار با استفاده از ابزار Clone stamp  می توانید قسمت هایی را که نیاز به روتوش دارد را روتوش نموده و یکنواختی بیشتری به تصویر اعمال نمایید .

همچنین در تصویر زیر با استفاده از ابزارهای انتخاب می توان لباس پسربچه را انتخاب کرده و آن را با استفاده از گزینه Variation  از زیر مجموعه های منوی Image  می توانید رنگ لباس را به رنگ دیگری که به رنگ اولیه نزدیک باشد تغییر دهید .

ما این لباس را پس از انتخاب به لایه جداگانه ای انتقال داده و پس از انجام این کار از منوی image  استفاده کرده ایم . و بعد لایه ایجاد شده را پس از تغییرات نهایی به صورت Overlay  در آورده و برروی تصویر اولیه جایگذاری میکنیم .

 

در نهایت ما تصویر ویرایش شده را برروی تصویر اولیه جایگزین نموده ایم .

 

 

در ذیل ویرایش های انجام شده را با تصویر اصلی مقایسه نموده ایم.

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1564