فتوشاپ بینی و دماغ

آموزش کوچک کردن بینی در فتوشاپ را در اینجا بخوانید . و مشکلات فتوشاپ خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! تغییرات در صورت افراد ، تغییر دادن فرم بینی ، کوچک کردن بینی و دماغ در فتوشاپ ، همراه با  آموزش های دیگر اجزای صورت در فتوشاپ را در همراه رایانه آموزش ببینید .

از کاربردهای فتوشاپ می توانیم به اعمال تغییرات از طریق این برنامه بر روی صورت ، بینی و دماغ می باشد. همانطور که می دانید از جمله کاربردهای فتوشاپ روتوش صورت می باشد که دارای کاربردهای بسیار وسیعی در زمینه صنعت عکاسی می باشد. این نرم افزار می توانید صورت افراد ، همچنین سایر قسمتهای تصویر را تغییر دهید و تصاویر جدیدتری را ایجاد کنید.

ابتدا آموزش کوچک کردن بینی را در خدمت شما هستیم و اجزای دیگر صورت را در مرحله بعد قرار داده ایم .

پیشنهاد می کنیم آموزش های آرایش و گریم چهره در فتوشاپ به در کنار فتوشاپ صورت به صورت آنلاین را نیز مطالعه کنید .

 

طریقه تغییر دادن فرم بینی افراد در فتوشاپ


یکی از ابزارهایی که در فتوشاپ تعبیه شده است ابزار Liquefy می باشد که به کاربر کمک می کند تغییرات زیادی را در تصویر ایجاد کند. بعنوان مثال می توانید یک تصویر را باز کرده و بعد از انتخاب محدوده مورد نظردستور را اجرا کنید.

 

سپس دستور Liquefy را اجرا کنید و با استفاده از ابزار Pucker tools سعی کنید بینی شخص را کوچکتر کنید.

نتیجه را می توانید در تصویر زیر ببینید.

 

ایجاد تغییرات روی صورت با استفاده از فتوشاپ

برای ایجاد تغییرات روی صورت با استفاده از فتوشاپ ابزارهای وسیعی قرار داده شده است که به کاربر کمک می کند تصاویر خود را ویرایش کند. یکی از این ابزارها clone stamp می باشد که در شکل زیر نمایش داده شده است. با کمک این ابزار می توانید از یک ناحیه آسیب دیده کپی برداری کرده و روی ناحیه سالم کلیک کنید. لازم به ذکر است قبل از کلیک کردن می بایست کلید Alt را نگه داریم.

جهت آشنایی بیشتر با صاف کردن پوست در فتوشاپ روی عبارت مزبور کلیک کنید.

 


آشنایی با ابزار Patch Tools

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی در زمینه ویرایش تصاویر ابزار وصله زنی یا Patch Tools می باشد. این ابزار به کاربر کمک می کند از یک ناحیه سالم انتخاب انجام داده و این انتخاب را به نواحی دیگر منتقل کند. این ابزار نیز مانند ابزار قبلی کاربرد وسیعی در روتوش تصاویر دارد. در تصویر فوق ابزار Patch Tools نمایش داده شده است.

 

جهت آشنایی بیشتر با ابزار Patch Tools روی عبارت لکه گیری صورت و عکس در فتوشاپ کلیک کنید.

آشنایی با ابزار Healing Brush

این ابزار نیز مانند سایر ابزارها به کاربر کمک می کند صورت فرد را به بهترین نحو ممکن و به صورت کاملا طبیعی ویرایش کند. در واقع این ابزار به طبیعی سازی پوست صورت کمک شایانی می کند. این ابزار که به ابزار چسب زخم نیز معروف است باعث می شود که از یک ناحیه سالم کپی برداشته و روی ناحیه آسیب دیده کلیک کنید. لازم به ذکر است برای اولین بار می بایست برای عملیات کپی برداری کلید Alt را نگه داشته ولی برای دفعات بعدی دیگر نیازی به نگه داشتن این کلید نمی باشد.

جهت آشنایی بیشتر با ابزار Healing Brush می بایست روی عبارت فتوشاپ جوش صورت کلیک کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204