فتوشاپ لب

آموزش روتوش لب و تغییر رنگ لب در فتوشاپ را در این مقاله یاد بگیرید و سوالات فتوشاپ خود را از شماره 9099070345 همراه رایانه بپرسید !! تغییر رنگ لب و رژ لب در فتوشاپ را به همراه بسیاری از آموزش تغییر رنگ چشم و روتوش قسمت های مختلف صورت را در همراه رایانه ببینید .

همانطور که در مطالب پیشین هم گفته شده است از کاربردهای فتوشاپ استفاده در زمینه عکاسی می باشد که به کاربر کمک می کند صورت مشتری خود را ویرایش کرده و یا اصطلاحا روتوش کند. برای روتوش راههای زیادی وجود دارد ولی ما در این پست قصد داریم راههای تغییر رنگ لب را به شما آموزش دهیم.

میتوانید از دو مقاله  تغییر رنگ چشم در فتوشاپ ، و آموزش تغییر رنگ چشم استفاده کنید و نیز از مقالات مفید دریاره رتوش حرفه ای عکس و نیز نرم افزار رتوش خودکار عکس بهره مند شوید .

 

راههای تغییر رنگ لب اشخاص


برای اینکار ابتدا می بایست بخش مورد نظر خود را انتخاب کنیم. این کار با ابزارهای Lasso یا Magic wand و یا هر گونه ابزار دیگر انجام می شود.

فتوشاپ لب

از آنجا که این تصویر به صورت Png دانلود شده است و انتخاب آن ساده می باشد بنابراین رنگ کردن این مورد نیز خیلی سخت نمی باشد. فقط کافیست ابزار Paint Bucket را انتخاب کرده و روی آن را رنگ بپاشید. به تصویر زیر دقت کنید.

فتوشاپ لب

طریقه انتخاب لبهای تصویر فقط به مورد فوق ختم نمی شود. برخی افراد در تصویر خود لبخند می زنند و ما هم ناچار هستیم لبهای آنها را تغییر رنگ بدهیم بنابراین شکل انتخاب در این گونه تصاویر عوض می شود. در تصویر فوق ابتدا محدوده مورد نظر را با ابزار Magnetic lasso Tool انتخاب می کنیم.

فتوشاپ لب

سپس برای اینکه دندانهای شخص را از محدوده انتخابی کم کنیم می بایست بعد از انتخاب ابزار مربوطه از Option Bar گزینه Subtract From selection را انتخاب کرده تا دندانهای شخص در محدوده انتخاب قرار نگیرند.

همانطور که می بینید در تصویر فوق دندانهای شخص دیگر در مسیر انتخاب نیستند. به رنگها نیز اگر دقت کنید می بینید که دارای رنگهای یکسان نیستند. بنابراین می بایست از دستورات تغییر رنگ استفاده کنیم. یکی از این دستورات از منوی Image  گزینه Adjustment و بعد color Balance را انتخاب می کنیم.

چنانچه بخواهید تنوع در انتخاب داشته باشید می بایست از منوی Image  گزینه Adjustment و بعد Variation را انتخاب می کنیم.

فتوشاپ لب

جهت آموزش تغییر رنگ مو در فتوشاپ کلیک کنید.

آموزش تغییر رنگ با استفاده از لایه ها

برای تغییر رنگ از طریق لایه ها می بایست ابتدا تصویر را لود کرده و بعد محدوده مورد نظر را انتخاب می کنیم.

روی محدوده انتخابی راست کلیک می کنیم و Layer via copy را انتخاب می کنیم.

فتوشاپ لب

ابتدا با ابزار Paint Bucket روی محدوده مورد نظر رنگ می پاشیم و سپس از منوی Layer مد و حالت مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

فتوشاپ لب

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809