فتوشاپ شش تکه با نرم افزار Six Pack Abs Photo

6 تکه کردن شکم در فتوشاپ با استفاده از نرم افزار Six Pack Abs Photo  و معرفی آن را در این مقاله بخوانید و سوالات خود را از 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! در صورتی که میخواهید شکم خود را با استفاده از نرم افزار شش تکه کنبد از این آموزش و آموزش های مرتبط استفاده کنید .

هر چند فتوشاپ در ساخت تغییر شکم به سیکس پک به کاربر کمک شایانی می کند ولی ممکن است راههای تبدیل شکم برای بعضی کاربران کار سختی باشد. بنابراین ما در ادامه نرم افزار Six pack Abs Photo Editor را به شما معرفی خواهیم کرد که با نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود می توانید اندام خود را مانند ورزشکاران حرفه ای عضلانی در بیاورید..

در صورتی که خواستید دستی ویرایش شش تکه کردن شکم را انجام دهید به لینک سیکس پک شکم ( شیش تکه ) در فتوشاپ را مطالعه کنید و یا از نرم افزار کوچک کردن شکم با نرم افزار موبایل استفاده کنید .

فتوشاپ شش تکه

فتوشاپ شش تکه با نرم افزار Six Pack Abs Photo

نرم افزار Six pack Abs Editor جزء نرم افزارهای خلاقانه Alvina Gomes می باشد که با استفاده از این نرم افزار اندام خود را شبیه ورزشکاران حرفه ای و عضلانی در بیاورید. همچنین اگر میخواهید تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی ، اشتراک گذاری کنید ولی شکم شما دارای حجم می باشد ما به شما پیشنهاد می دهیم این برنامه را روی گوشی خود نصب کرده و اندام خود را با آن ویرایش کنید. این برنامه همچنین دارای افکتهای گرادیان نیز می باشد که به کاربر این امکان را می دهد که رنگها را اصلاح کرده و آنها را به جای اندام عادی و معمولی خود قرار دهید. برای ذخیره سازی نیز ، تصاویر شما در کارت SD ذخیره شده و همچنین این نرم افزار بر روی اندروید سه به بالا قابل اجرا می باشد.

سایر ویژگیهای نرم افزار Six Pack Abs Photo Editor

  • امکان برش تصویر در جهت های مختلف ( برش تصاویر در فتوشاپ را مطالعه کنید )
  • امکان قرار دادن سیکس پک های متفاوت
  • امکان استفاده از افکت Gray

به زودی لینک این نرم افزار در سایت قرار خواهد گرفت. جهت دریافت و نصب این نرم افزار می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558