مشکل باز نشدن عکس در کامپیوتر

4 راه حل برای مشکل باز نشدن عکس در ویندوز کامپیوتر را در کنار آموزش حل مشکلات عمده ویندوز کامپیوتر و مطالب آموزشی کاربردی مفید کامپیوتر و گوشی همه را در همراه رایانه را بخوانید و سوالات و مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!


گاهی ممکن است برای تصاویر ما در سیستم مشکلاتی به وجود بیاید که امکان باز کردن، به نمایش در آوردن، جا به جایی، کپی کردن و دیگر اجازه ها از ما سلب شود !

پیشنهاد میکنیم آموزش های کاربردی مشکل زیر نویس در کامپیوتر را در کنار مشکل عدم نمایش عکس و فیلم در گوشی را نیز مطالعه کنید .

 

4 راه حل مشکل باز نشدن عکس در ویندوز کامپیوتر 


1- یکی از دلایل عمده باز نشدن عکس ها در کامپیوتر را می توان به خراب بودن خود فایل های دریافتی دانست . به عبارتی فایلی که از اینترنت و یا منابع فلش و .... دریافت می کنید مشکل داره و خراب می باشد .

2- اگر فایلی داشته اید که قبلا باز میشده و حالا که میخواهید باز کنید باز نمی شود ، می توان این مشکل را در پسوند فایلتان جستجو کنید چرا که فایل شما ممکن است در اثر تغییر نام دادن پسوند فایل را هم تغییر داده اید و این مشکل رخ داده است .

3- فایل عکس شما ویروسی شده است !!! بله ممکن است که ویروس فایل تصویری شما را تخریب کرده و باعث شده که عکس شما باز نشود . در این مواقع برگرداندن عکس کمی سخت و شاید غیر ممکن باشد ( میتوانید از کارشناسان ما نیز برای موارد گفته شده و بررسی آن ها کمک بگیرید )

4- در برخی از مواقع که عکس در ویندوز کامپیوتر ما باز نمی شود ، به احتمال زیاد رنگ اسم فایل نیز به احتمال بسیار زیاد تغییر خواهد کرد ( به سبز یا آبی ) ، و با مشاهده این مشکلات باید به آن پی ببریم که فایل های تصویری ما Encrypt شده اند. با آموزش مفصل این مشکل در ادامه با ما همراه باشید .

 

 

حالت Encrypt   فایل های تصویری


Encrypt  در واقع نوعی محافظت از فایل است که امکان آن از طریق ویندوز به کاربر Administrator داده می شود و با دادن کلید به شما اجازه کپی برداری نیز داده خواهد شد.

برای باز گرداندن دسترسی های قبلی به کاربر Administrator و دیگر کاربران نیز شما می بایستی فایل ها را از طریق رمز گذاشته شده DeCrypt   کنید.

حال اگر فایل های شما به حالات فوق دچار شدند، در جریان باشید که مطلب خوبی رو برای مطالعه انتخاب کردید، پس برای رفع مشکلتون با همراه رایانه همراه باشید.

اول از همه باید توجه داشته باشید که این امکان فقط در درایو های NTFS امکان پذیر است. ونیز آنکه این قابلیت تنها در نسخه های پریمیوم و حرفه ای ویندوز قابل دسترسی هستند.

و نکته دومی که نمی توان آن را نادیده گرفت آن است که شما با Encrypt کردن فایل هایتان امنیت آنها را تا سطح زیادی بالا خواهد برد، پس میتوان یکی از دلایل انجام این کار را امنیت بالای آن دانست.

برای Encrypt کردن فایل هایتان شما ابتدا میبایست روی پوشه مورد نظرتان راست کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه Properties را انتخاب کنید:

 

حال از پنجره باز شده در زبانه General بایستی گزینه Advanced را انتخاب کنید:

 

حال از پنجره باز شده گزینه Encrypt contents to secure data را تیک دار خواهیم کرد:

 

بعد از کلیک روی ok  و بازگشت به پنجره قبل، شما باید  apply  را نتخاب کنید که در اینجا پنجره ذیل برای شما باز خواهد شد:

 

 

برای قفل گذاری روی فولدر جاری گزینه اول و برای قفل گذاری روی فولدر جاری به همراه زیر فولدر هایش گزینه دوم را انتخاب می کنیم. سپس روی ok کلیک کنید.

حال شما فولدر خود را امن تر کرده اید، به این منظور که تنها با  User  کاربر جاری میتوانید به آن دسترسی داشته باشید و اگر این فولدر را روی ذخیره ساز های جانبی نیز بریزید و در سیستم دیگری بخواهید آن را باز کنید به شما این اجازه داده نخواهد شد و شما تنها روی همان user این امکان را خواهید داشت.

حالا اگر بخواهیم مشکل باز نشدن را حل کنیم بیبایستی در user ای که فولدر را قفل کردیم مراحل قفل کردن را رفته تنها در قسمت زیر تیک Encrypt contents to secure data را بردارید.

 

هم اکنون شما دسترسی به این فولدر و فایل های داخلی آن (از جمله تصاویر و غیره) را برای تمامی کاربران میسر ساخته اید.

 


لینک های جذاب