علت قطع اینترنت و دلایل قطعی اینترنت

علت قطع اینترنت و دلایل قطعی اینترنت

این روزها اکثر مردم کارهای خود را با اینترنت انجام می دهند افزایش سرعت اینترنت باعث میشود کاربران براحتی کارهای خود را بدون معطلی و اتلاف وقت به اتمام برسانند اما گاهی اوقات همین کاربران در حین انجام کارهایشان به مشکل قطعی اینترنت برخورد می کنند حال برای رفع این مشکل چکار باید بکنند .

برخی شرکت ها اقرار می کنند که علت اصلی قطع اینترنت از مخابرات است البته مخابرات اطلاعات دقیقی در این مورد ارائه نکرده است.قطع اینترنت برای هر کاربری آزار دهنده است  .راه های زیادی برای رفع مشکل اتصال به اینترنت در کامپیوتر وجود دارد . در این پست به چند راه کار برای حل مشکل اتصال به اینترنت می پردازیم.

1.آنتی ویروس و فایروال را متوقف کنید

آنتی ویروس یکی از دلایلی است که مانع اتصال کامپیوتر به اینترنت می شود پس برای رفع  این مشکل آنتی ویروس و فایروال های را که روی سیستم خود نصب کرده اید را غیر فعال کنید بعد از اینکار یک بار دیگر امتحان کنید ببینید اتصال اینترنت برقرار می شود یا خیر در صورتی که مشکل رفع نشد آنتی ویروس را مجددا فعال کنید.

 

2.درایور کارت شبکه را دوباره دانلود و نصب کنید

ممکن است مشکل از درایورکارت شبکه باشد نسخه جدید درایور کارت شبکه را از اینترنت دانلود و سپس نصب کنید معمولا با بروز رسانی درایور کارت شبکه مشکل قطع اینترنت برطرف می شود البته میتوانید اقدام به تعویض کارت شبکه ی خود کنید با اینکار اتصالات شبکه کاملا تعویض می شوند.

 

3. با استفاده ازابزارهی کامپیوتر عیب یابی کنید

معمولا هر سیستمی  ابزارهای  برای عیب یابی  بسیاری ازقسمت های کامپیوتر دارد پس بهتر است برای رفع مشکل اتصال به اینترنت از این ابزارها استفاده کنید برای اینکار به قسمت کنترل پنل سیستم خود بروید و گزینه ی مرکز شبکه و اشتراک گذاری را انتخاب کنید حال در قسمت پایین صفحه گزینه ی عیب یابی مشکلات را انتخاب کنید تا مراحل عیب یابی شروع شود اگر این ابزار ها مشکلی را دریافت کردند قطعا به شما هشدار می دهند و در صورت نیاز راه حل آن را  ارائه می دهند.

 

اگر در هنگام قطع شدن اینترنت راه های مختلفی را امتحان کردید ولی باز با مشکل قطعی اینترنت مواجه شدید  میتوانید با کارشناسان ما در  همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل قطع شدن اینترنت شما را برطرف کنند .

برای خرید شارژ توصیه می کنیم به سایت همراه رایانه مراجعه کنید با خرید شارژ از همراه رایانه میتوانید در تماس خود 50 درصد تخفیف بگیرید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت در غیر این صورت امکان پذیر نیست.

در صورت اشغال بودن خطوط مجددا تماس بگیرید .9099070345

برای حل مشکلات خود پیشنهاد میکنیم به بازار گوشی خود بروید و اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558