مشکل صفحه آبی در ویندوز 10

مشکل صفحه آبی در ویندوز 10

احتمالا ویندوز 10 شما با مشکل صفحه آبی مواجه شده است این مشکل زمانی رخ می دهد که خطای جدی در سخت افزار رایانه  یا اختلال در درایورهای ویندوز اتفاق افتاده باشد که خود ویندوز قادر به حل کردن آن نیست به همین دلیل باید ویندوز 10 را ریستارت کنید تا خطا رفع شود.

1.آپدیت درایورها

اگر خطا ی صفحه آبی به طور مداوم در ویندوز 10 شما رخ  می دهد حتی بعد از ریبوت باز با این مشکل مواجه می شوید به احتمال زیاد درایور یکی از سخت افزارها قدیمی یا خراب شده است پس توصیه می کنیم نسخه جدید درایور سخت افزار را دانلود و سپس نصب کنید یا درایورهای خود را آپدیت کنید.

2.نصب آنتی ویروس

گاهی اوقات دلیل خطای صفحه آبی به خاطر ویروسی بودن و آلودگی ویندوز 10 می باشد بنابراین یک آنتی ویروس مناسب و به روز را روی ویندوز 10 خود نصب کنید تا ویروس ها را از بین ببرد

3.سخت افزاری

اگر مشکل سخت افزاری باشد باید تمام قطعات کامپیوتر را بررسی کنید و هر کدام که معیوب هستند را تعویض کنید البته مطمعن شوید که فضای هارد دیسک کامپیوتر شما خالی است فن سی یو پی را تست کنید و از درست کار کردن آن مطمعن شوید.

4.گرما

گرما باعث می شود قطعات سخت افزاری رایانه شما آسیب ببینند و حتی عمر آن ها را زود به پایان می رساند حتی ممکن است روی نرم افزارهای در حال اجرا هم تاثیر بگذارد پس سعی کنید از یک خنک کننده استفاده کنید تا به قطعات داخلی کامپیوتر اسیب نرسد.

5.هارد دیسک

دلیل دیگری که باعث رخ دادن خطای صفحه آبی می شود هاردیسک است پس حتما از صحت سخت افزاری  و پاک بودن اتصالات سوکت هارد دیسک ها اطمینان حاصل نمائید و بعد با فرمت کردن هارد دیسک ایرادهای آن را رفع کنید.

احتمالا اکثر کاربران  با مشکل  خطای صفحه آبی مواجه می شوند اگر شما دوستان عزیز هم با این مشکل برخورد کردید و از طریق مطلب بالا نتوانستید مشکل صفحه آبی را رفع کنید  باکارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید ت تا مشکل شما را در کوتاهترین زمان رفع کنند   کارشناسان همراه رایانه بدون اتلاف وقت با هزینه ی مناسب  میتوانند تمام مشکلات مربوط به ویندوز 10 شما را حل  کنند.

متخصصین همراه رایانه به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به مشکلات و سوالات شما کاربران گرامی می باشند .

هر زمانیکه با مشکل مربوط به ویندوز 10برخورد کردید و با متخصصین همراه رایانه تماس گرفتید اما موفق به برقراری ارتباط  با آنها نشدید به بازار  موبایل خود رفته و اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و  نصب کنید .

 تلفن تماس 9099070345 از خط ثابت

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از باز

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 879
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949