تغییر ظاهر فتوشاپ

تغییر ظاهر فتوشاپ

از برنامه فتوشاپ می توانید برای تغییر ظاهر افراد استفاده نمایید منو ها و گزینه های متفاوتی که در فتوشاپ تعبیه شده است می تواند شما را در انجام این عمل یاری نماید .

 

ما در این آموزش به تغییراتی در ترکیب و رنگ صورت یک دختر بچه پرداخته و آن را مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد. برای انجام این کار ابتدا عکس مورد نظرتان را وارد محیط برنامه نمایید . این برنامه محصول ادوب دارای تنظیماتی می باشد که می توان توسط آن ها ترکیب چهره یک فرد را تغییر داد مثلا شما می توانید با این تنظیمات لب ها را برجسته تر نموده و یا بینی فرد را کوچک نمایید .

ما در تصویر پس از وارد کردن آن به محیط برنامه قصد داریم به بینی فرد سایز کوچکتری را اعمال نماییم برای این کار از کلید های ترکیبی Ctrl+Shift+X استفاده نمایید در این حالت کادری باعنوان Liquify برای شما باز می شود که دارای گزینه های متعددی می باشد تمامی این گزینه ها در پانل سمت چپ تصویر موجود می باشد که شما می توانید با استفاده از آنها تغییرات اعمال نمایید .

در این تصویر ما با استفاده از ابزاری که در شکل نمایش داده شده به کوچک کردن بینی پرداخته ایم.

 

همچنین در تصویر زیر به درشت کردن چشم ها با استفاده از ابزار انتخاب شده پرداخته ایم.

 

 

به عبارتی  گزینه چهارم این پانل با نام Pucker tool  می تواند برای کوچک کردن اجزای صورت استفاده شود شما می توانید با کلیک بر روی مرکز قسمت مد نظرتان به کوچک کردن آن ناحیه به صورت متوزانی بپردازید همانطور که مشاهده می کنید ما با استفاده از این ابزار به کوچک کردن بینی شخص پرداخته ایم همینطور شما می توانید با استفاده از ابزار Bloat tool به برجسته ترو درشت کردن قسمت هایی که مورد نظرتان است مثل چشم ها یا لب ها بپردازید .

پس از تایید این کادر می توانید نتیجه را درتصویراصلی ببینید .

همچنین شما می توانید از ابزار های دیگری برای اعمال تغییرات در تصویر فرد استفاده نمایید برای مثال شما می توانید با قرار دادن یک کلاه یا کلاه گیس بر روی تصویر دختر بچه جلوه زیبا تری به تصویر ببخشید .

در این مثال ما از تصویر چند کلاه برای قرار دادن آن برروی تصویر دختربچه استفاده کرده ایم که کلاهی را که تناسب بیشتری با عکس داشته را برروی تصویر قرار دهیم .

شما پس از انتخاب کلاه مورد نظرتان و انتخاب آن می توانید آن را به تصویر اصلی انتقال داده و با استفاده از Free Transform   را می توانید انتخاب کنید و یا آن را به میزان مورد نظرتان تغییر سایز دهید برای اینکه مطمئن شوید این تغییر سایز به میزانی است که مطلوب شما خواهد بود می توانید از طریق کم کردن شفافیت یا پایین آوردن درجه opacity  کلاه ، تناسب آن را با تصویر اصلی مقایسه نموده و تصویر مورد تاییدتان را به دست آورید .

 

همچنین در صورتی که در کامپیوتر خود تصویر زیورآلاتی همانند گوشواره را دارید می توانید آن ها را با ابزار انتخاب برش داده و به قسمت مورد نظر از تصویر اضافه نمایید .

 

همچنین برای تغییر رنگ چشم ها یا پوست می توانید از ابزار Variation  موجود در فتوشاپ بهره ببرید .

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809