پاك كردن نوشته در فتوشاپ

حذف و پاک کردن نوشته و متن از روی عکس در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی آموزش فتوشاپ و کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید


از ابزارهای کاربردی فتوشاپ ، پاک کردن نوشته در فتوشاپ می باشد که می تواند به نوسازی تصویر کمک کند. برای اینکار ابزارهای زیادی وجود دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم. ابزارهایی که در ادامه معرفی می شوند جزء ابزارهایی هستند که حتی می توانند در ویرایش تصویر نیز موثر باشند.

 

معرفی ابزارهای پاک کردن نوشته در فتوشاپ


از ابزارهایی که در همان ابتدا ممکن است به ذهن کاربر برسد همان Eraser  می باشد. این ابزار به سه بخش تقسیم می شود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

Eraser Tool : این ابزار برای پاک کردن محدوده مورد نظر به کار می رود.

Background Eraser Tool: این ابزار زمانی که بخشی را حذف می کند قسمت مورد نظر بصورت شفاف تنظیم می شود. مانند اینکه بخش پاک شده را برش زده باشید.

Magic Eraser Tool: این ابزار بخش انتخابی را یکجا پاک می کند.

در مثال زیر ، قبل و بعد یک تصویر را قرار داده ایم و نوشته را با ابزار Eraser Tool حذف می کنیم.

پاك كردن نوشته در فتوشاپ

در تصویر فوق ، ابتدا با ابزار Eyedropper از زمینه خاکستری رنگ کپی برداری کرده ایم و رنگ خاکستری را در نوار ابزار به عنوان Background قرار داده ایم و بصورت خیلی آسان نوشته خود را جذف کرده ایم.

 

حذف نوشته از روی عکس با ابزار Clone Stamp


 اگر با ابزار clone Stamp آشنایی داشته باشید با این ابزار می توانستید ایرادهای تصویر را برطرف کنید. به عنوان مثال ترکهای روی عکس را بردارید. جهت آشنایی با فتوشاپ میکاپ و آموزش کار با ابزار Clone Stamp کلیک کنید.

پاك كردن نوشته در فتوشاپ

در تصویر فوق ابتدا ابزار Clone Stamp را انتخاب کرده ایم و طبق آموزشی که در لینک بالا گذاشته ایم نوشته روی تصویر را حذف کرده ایم.

 

حذف نوشته از روی عکس با Healing Brush


این ابزار نیز از جمله ابزارهای روتوش می باشد و برای حذف نوشته از روی عکس نیز به کار می رود. برای اینکار نیز مانند ابزار قبلی Clone stamp می بایست کلید Alt را نگه داشته و روی نزدیکترین قسمت به نوشته کلیک کنیم. کلید Alt را رها کرده و روی نوشته می کشیم تا نوشته حذف شود.

پاك كردن نوشته در فتوشاپ

جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر با همراه رایانه تماس گرفته و از راهنماییهای آنها در جهت حذف نوشته از روی عکس راهنمایی لازم را کسب کنید.


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420