مشکل قطع اینترنت کامپیوتر

مشکل قطع اینترنت کامپیوتر

بسیاری از کاربرانی که از اینترنت استفاده می کنند با مشکلات زیادی مواجه می شوند یکی از این مشکلات قطع اینترنت کامپیوتر می باشد متاسفانه حل کردن این مشکل برای برخی کاربران بسیار سخت است بنابراین ما قصد داریم چند روش برای حل مشکل قطع اینترنت کامپیوتر به شما معرفی کنیم .

یکی از عواملی که باعث قطع اینترنت کامپیوتر می شود تنظیمات IP است برای حل این مشکل در ویندوز XP ابتدا به بخش کنترل پنل بروید و سپس گزینه ی Network Connections را انتخاب کنید .

اما اگر ویندوز شما 7 , 8,8.1 ,10است در کنترل پنل( control panel ) روی گزینه ی Network and Sharing Center کلیک کنید در این صفحه manage network connections را انتخاب کنید حال روی دستگاهی که به مشکل برخورد کرده کلیک کنید (وایرلس) و سپس گزینه ی Properties را انتخاب کنید.

 

 حال یک صفحه برای شما باز میشود شما در آن صفحه روی Internet Protocol Version 4 کلیک کنید و سپس در قسمت پایین صفحه Properties را انتخاب کنید تا بتوانید یک صفحه جدید را مشاهده کنید در این صفحه دو گزینه وجود دارد آنها را روی  obtain automatic تنظیم کنید و سپس ok را بزنید تا مشکل حل شود .

یکی از مشکلات دیگری که باعث قطع اینترنت کامپیوتر می شود درایور کارت شبکه است توصیه می کنیم جدیدترین نسخه درایور کارت شبکه را از اینترنت دانلود و سپس نصب کنید احتمالا به روز بودن درایور کارت شبکه از قطع شدن اینترنت جلوگیری می کند البته می توانید کابل شبکه را هم عوض کنید ناسازگاری درایور کارت شبکه یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده اند.

برای اتصال اینترنت می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  • در ابتدا کنترل پنل (control panel)  و باز کنید.

  • دیوایس منیجر (device manager)  را انتخاب کنید.

  • درایورها کارت شبکه را حذف کنید.

  • از طریق سی دی درایور پکسلوشن را تهیه کنید و از طریق سی دی درایور کارت شبکه را نصب و بروزرسانی کنید.

 

اگر با راه حل های بالا مشکل رفع نشد یک بار کامپیوتر خود را ریستارت کنید بسیاری از مشکلات کامپیوتری با ریستارت کردن سیستم حل می شوند پس دستگاه را خاموشی کنید و کمی منتظر بمانید و سپس آن را روشن کنیداگر مشکل باز وجود داشت ممکن است مشکل از سرویس دهنده اینترنت باشد، که می توانید با شرکت ISP اینترنت تماس گرفته تا مشکل قطع اینترنت سیستم شما را حل کنند.

چنانچه خودتان نتوانستید مشکل قطع شدن اینترنت کامپیوتر را برطرف کنید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید البته میتوانید از طریق مطالب آموزنده اپلیکیشن همراه رایانه مشکل قطع اینترنت کامپیوتر خود را برطرف کنید کافیست این اپلیکیشن پرکاربرد را از بازار دانلود کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763