نحوه ورود و خروج از حالت سیف مود ویندوز safe mode

آموزش چگونگی و نحوه ورود به سیف مود ویندوز کامپیوتر و خارج شدن از safe mode ویندوز را در کنار آموزش های کاربردی و مرتبط در همراه رایانه بخوانید و مشکلات کامپیوتری و گوشی موبایل خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!


گاهی اوقات برخی مشکلات کامپیوتری باعث ایجاد اختلال در ویندوز می شوند که در درجه اول کاربران را به فکر تعویض ویندوز می اندازد. اما با وجود قابلیتی مانند سیستم ری استور در سیستم هنوز امیدی برای رفع مشکل و عدم تعویض ویندوز باقی است .

پیشنهاد میکنیم آموزش های سیف مود کامپیوتر چیست را به همراه مشکل هنگ کردن کامپیوتر را مطالعه کنید .

همانطور که میدانید  Safe mode یک حالت بوت شدن سیستم عامل است  که از طریق  آن می توانید یک دسترسی محدودی از امکانات مانند فایل ها و درایورهای ضروری ویندوز و…  را داشته باشید.همانطور که گفته شد در محیط Safe mode  دسترسی سیستم عامل و بعضی از امکانات سیستم عامل محدود است که به موجب این محدودیت برنامه های Start up یا برنامه های مخربی که هنگام بالا آمدن سیستم اجرا می شوند، اجرا نشوند که این به نوبه خود یک مزیت محسوب می شود.

بهترین و مهم ترین کارایی Safe mode  در ویندوز  حذف ویروس هایی است  که باعث اختلال درویندوز شده اند و یا  حذف برنامه های مخرب و ....می باشد.

در حالت کلی از طریق سیف مود می توانید در زمانی که بنا به دلایلی امکان  دسترسی به ویندوز وجود ندارد وارد ویندوز شوید و مشکل پیش آمده را رفع کنید.

برای ورود به محیط سیف مود ساده ترین و راحت ترین راه این است که بعد از ری استارت Restart سیستم و قبل ازنمایش لوگوی ویندوز کلید F8 روی صفحه کلید را فشار دهید و از منوی  ظاهر شده گزینه safe mode  را انتخاب کنید.

همچنین برای خروج از محیط سیف مود فقط کافی است که سیستم را مجددا ری استارت کنید و گزینه Start windows normally  را انتخاب کنید.

 

نحوه ورود به سیف مود و خارج شدن از safe mode ویندوز

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 300
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246