رفع مشکل لیست بیمه

رفع مشکل لیست بیمه

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدید سازمان ها به ارائه خدمات غیر حضوری نیز می پردازند، که سازمان تامین اجتماعی از این امر مستثنا نیست دیگر نیاز به این نیست برای ارائه لیست بیمه به صورت حضوری به شعبه های سازمان تامین اجتماعی و یا کارگذاری ها مراجعه کنیم.

خیلی راحت می توان از محل کار و یا منزل با داشتن اینترنت و سیستم لیست بیمه خود را به سازمان تامین اجتماعی ارائه دهیم و فیش حق بیمه را دریافت کنیم و برای پرداخت آن از طریق سایت اقدام کنیم. فقط کافی است ابتدا نرم افزار را دانلود کنیم و پس از نصب برنامه روی سیستم به تنظیم لیست بیمه بپردازیم.

اما ممکن است در هنگام کار با نرم افزار و ارسال لیست بیمه مانند نرم افزار های دیگر با مشکلاتی روبه رو شویم، به برخی از خطاها در ادامه می پردازیم:

خطای "به علت وجود اطلاعات مربوط به این رکورد در سایر پایگاه ها امکان انجام عملیات نمی باشد."

این خطا زمانی نمایش داده می شود که فرد مورد نظر در شعب دیگر به وسیله ی همسر و یا پدر بیمه شده باشد و دفترچه قبلی هنوز معتبر باشد ،باید به آن شعبه رفته و دفترچه خود را باطل کند و بعد به ارسال لیست بیمه بپردازد.

ممکن است هنگام تهیه دیسکت لیست بیمه که می خواهید سیو کنید با خطای "عملیات انتقال اطلاعات به دیسکت انجام نشد " مواجه شوید.

این خطا زمانی رخ می دهد که آدرس فایل را در سی دی رام یا دیسکت داده باشید که مربوط به سیستمی قدیمی است. می توانید آدرس را روی هارد سیستم مشخص کرده و سپس از هارد به صورت اینترنتی ارسال کنید،یا اینکه مسیر فایل را تغییر دهید ویک فولدر جدید با نام لاتین آن را سیو کنید وبعد تایید را بزنید.

خطای"شماره بيمه شده در اطلاعات بيمه شدگان کارگاه يافت نشد"

شماره بیمه هر فردی بر اساس کد ملی آن شخص که منحصر بفرد می باشد و برای رد کردن لیست بیمه از آن باید استفاده شود ولی قبل از انجام این کار باید مدارک آن شخص مانند کپی شناسنامه و  کپی کارت ملی در شعبه ای که می خواهد بیمه را رد کند برای آن شرکت و یا سازمان تعریف شود در غیر اینصورت شعبه مورد نظر شماره بیمه را نمیشناسد.

 

برای رفع مشکلات کامپیوتری و موبایل خود وارد سایت همراه رایانه شوید.
برای خرید شارژ به سایت همراه رایانه بروید و گزینه ی خرید شارژ را بزنید با خرید شارژ میتوانید در مکالمه خود 50 درصد تخفیف بگیرید.
در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

 


لینک های جذاب

Wps در مودم وایرلس چیست؟

مشکلات مانیتور

اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809