جاستیفای در فتوشاپ

جاستیفای در فتوشاپ یا همان تراز بندی متون و پاراگراف ها در فتوشاپ را در همراه رایانه بخوانید و سوالات فتوشاپی خود را از 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش تنظیمات آوردن پنل پاراگراف و انجام جاستیفای Justify و تراز بندی متن در فتوشاپ را در این صفحه از همراه رایانه در کنار آموزش ترفند های دیگر فتوشاپ بخوانید .

فتوشاپ امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد از جمله این امکانات نوشتن با زبان فارسی می باشد. وقتی که نوشته را تایپ میکنیم نیاز به تنظیمات متن داریم.حال در اینجا تنظیمات مربوط به متن در فتوشاپ را به شما آموزش میدهیم.

به آموزش تکنیک های جذاب فتوشاپ نیز سر بزنید و برای افزایش وضوح تصاویر خود در فتوشاپ به لینک مورد نظر بروید . و در صورتی که میخواهید به تناسب اندام عکستان در فتوشاپ برسید به سیکس پک شکم در فتوشاپ !!! سر بزنید .


پنل پاراگراف در فتوشاپ

پنل پاراگراف زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که با متن سرکار داشته باشیم. این پنل شامل گزینه های ترازبندی ,فاصله پاراگراف ها و... می باشد.

لازم به ذکر می باشد این پنل علاوه بر موارد گفته شده تمامی ابزار های مورد نیاز متن را در اختیار کاربران قرار میدهد.

دسترسی به پنل Paragraph

همانطور که می دانید پنل های کارکتر و پاراگراف هردو در یک پنل قرار دارد و یکی از راه های فعال کردن و دسترسی به این پنل به شکل زیر می باشد.

منوی Window و انتخاب گزینه ی Praragraph

 

راه دوم برا فعال سازی گزینه ی Praragraph بر روی آیکن Toggle در نوار بالایی نرم افزار فتوشاپ می باشد.

در این قسمت میبینید که دو سربرگ وجود دارد اولی Character و دومی Paragraph بر روی سربرگ Character کلیکی کنید پنجره تنظمات مربوط به کاراکتر نمایان می شود.

و اگر بر روی سربرگ Paragraph کلیک نمایید پنجره تنظیمات مرتبط به پاراگراف را خواهید دید.

 


گزینه های ترازبندی (Paragraph)

در بالای سربرگ پاراگراف سه گزینه سمت چپ مربوط به ترازبندی متن است به این ترتیب که : سمت راست متن را راست چین و وسط متن را وسط چین و سمت چپ چپ چین می باشد.

لازم به ذکر می باشد این سه گزینه چپ چین , وسط چین و راست چین زمانی که از ابزار تایپ استفاده میکنید در بالای صفحه نیز نمایش داده می شود.

طبق شکل زیر توجه کنید وقتی راست چین را انتخاب میکنید متن به سمت راست متمایل می شود.

طبق شکل زیر توجه کنید وقتی وسط چین را انتخاب میکنید متن به سمت وسط متمایل می شود.

طبق شکل زیر توجه کنید وقتی چپ چین را انتخاب میکنید متن به سمت چپ متمایل می شود.

 


آیکن های Justification

در سربرگ پاراگراف سمت راست این سربرگ گزینه هایی با نام Justification قرار دارد که شامل 4 گزینه ی Justify Last Left , Justify Last Center , Justify Last Right این 4 گزینه فقط در این قسمت قابل دسترسی می باشد. این گزینه ها فاصله ی بین خطوط را طوری تنظیم میکند که هر خط تراز با خط بعدی قرار گیرد.

 


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420