صفحه آرایی مجله با فتوشاپ

صفحه آرایی مجله با فتوشاپ و آموزش صفحه بندی در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی فتوشاپ ، کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید .

 

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های مرتبط صفحه بندی در فتوشاپ و همچنین ساخت کادر و حاشیه در فتوشاپ را نیز مطالعه کنید .


از دیگر کاربردهای برنامه فتوشاپ ، صفحه آرایی مجلات می باشد بطوریکه بتوانید متن و عکس وسایر منابع یک صفحه از مجله را در کنار یکدیگرقرار داده تا بتوانید یک صفحه قاب قبول در اختیار خواننده قرار دهید.برای ایجاد صفحات مجله در فتوشاپ می بایست صفحات را به صورت جداگانه ایجاد کنید. بنابراین ابتدا یک صفحه A4 یا با اندازه دلخواه خود ایجاد کنید تا بتوانید منابع خود را در کنار یکدیگر قرار دهید.

 

 

طریقه ایجاد صفحه در فتوشاپ


برای ایجاد یک صفحه جدید ، کلیدهای ترکیبی Ctrl+N را نگه داشته تا یک صفحه جدید باز شود. ابعاد مورد نظر خود را وارد می کنیم و روی Ok کلیک می کنیم. همانطور که مشاهده می کنید یک صفحه جدید A4 روی صفحه فتوشاپ شما نمایش داده می شود، برای راحتی و سهولت در طراحی می توانید از ابزارهای طراحی از قبیل خط کش ، Grid و guideline را فعال می کنیم تا بتوانیم ابزارهای خود را با دقت بیشتری در کنار یکدیگر قرار دهیم.

 

طریقه چیدن اجزاء صفحه در فتوشاپ


چنانچه ابزارهای راهنما را فعال کنیم می توانیم به راحتی اجزاء صفحه را در کنار یکدیگر قرار دهیم. از ابزارهای کمکی در فتوشاپ همانطور که قبلا هم اشاره شده است می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • خطوط راهنمای Guideline
  • خطوط راهنمای Gridline
  • استفاده از خط کش

برای نمایش خط کشها می بایست کلیدهای ترکیبی Ctrl+R را می فشاریم و برای خطوط راهنمای Gridline از کلیدهای ترکیبی Ctrl+’ استفاده می شود. ولی برای نمایش خطوط راهنمای Guideline ابتدا می بایست خط کش را فعال کرده و با استفاده از ابزار Move از از روی خط کش به سمت صفحه درگ می کنیم تا خطوط راهنما روی صفحه فعال شوند. به تصویر زیر توجه کنید.

 

صفحه آرایی مجله با فتوشاپ

 

برای نمایش مداد ، می توانید عبارت مداد Png را در گوگل سرچ کنید، تا بتوانید یک مداد پیدا کرده و در فتوشاپ از آن استفاده کنید.

عبارت همراه رایانه نیز با قلم B Kodak نوشته شده است. ابزارهایی که روی صفحه قرار داده شده است با ابزار Move قابلیت حرکت دادن را دارند. در ادامه برای قرار دادن متن روی صفحه می توانید از ابزار T استفاده کنید، سپس روی صفحه کلیک کرده و متن خود را بنویسید. در ادامه می توانید به صفحات خود اجزاء دیگری نیز اضافه کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 879
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949